Specialista reportingu-programy veřejné podpory, 0,5 úvazek

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika

Popis pozice

  • Komunikace s mezinárodními finančními institucemi
    • Pravidelný reporting pro instituce poskytující veřejnou podporu
    • Podpora služeb pro klienty s EU dotací
    • Spolupráce na rozvoji produktů a služeb v oblasti EU

Požadavky

  • VŠ ekonomického zaměření (vhodné i pro studenty VŠ)
    • Anglický jazyk - pokročilý (B2)
    • Schopnost analytické práce s daty (MS Excel)
    • Dobré komunikační schopnosti
    • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, pro-aktivní přístup

Další informace

  • Částečný úvazek 20 hodin/týden – pozice je vhodná také pro studenty a absolventy
    • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2016, Bankéř roku 2016 a TOP zaměstnavatel 2017
    • Motivující finanční ohodnocení
    • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
    • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
    • Každý zaměstnanec má 3 licence pro domácí využití MS Office zdarma
    • Pružnou pracovní dobu
    • Podporu pro další vzdělávání
    • Různé slevy a zvýhodnění u partnerů KB

Přihlášky vyplňujte online ZDE.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy