prg.ai internship: Operations a Communications

Lokalita

kancelář i remote

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika Jiné matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

prg.AI

Popis pozice

Hledáš stáž na příští tři měsíce (a ideálně i déle)? Je umělá inteligence obor, který tě zajímá? Sleduješ, co všechno se kolem ní děje, nebo by tě lákalo se do tématu teprve ponořit? Chtěl/a by ses podílet na chodu malé, ale o to zapálenější neziskové organizace, pomáhat s přípravou nejrůznějších akcí nebo s komunikací navenek?

Pokud ano, přihlas se do prg.ai Práce máme spoustu, ale je nás doslova 5,5. Otevíráme proto dvě stážistické pozice s krycími názvy "Operations" a "Communications". Pomůžeš nám rozvíjet pražskou AI scénu a posouvat v této oblasti kupředu celé Česko?

PŔIHLÁŠKY DO 31. 5.2023

Co budeš dělat?

INTERNSHIP OPERATIONS:

  • spolupřipravovat naše akce (plánování, komunikace s hosty nebo dodavateli)
  • administrativně podporovat klíčové projekty jako prg.ai Minor a Elements of AI
  • aktivně se podílet na provozu kanceláře (např. objednávky)
  • průběžně hledat a testovat možnosti automatizace naší (i tvojí) práce
  • případně pomáhat s aktualizací našich interních dokumentů a procesů

INTERNSHIP COMMUNICATIONS:

  • navrhovat, připravovat a publikovat obsah na sociální sítě
  • zpracovávat (jednoduché) grafické výstupy a foto/video materiál
  • editovat, překládat delší texty z/do angličtiny (za pomoci AI)
  • podílet se na našem newsletteru a nových formátech
  • případně monitorovat a analyzovat média

Požadavky

  • aktivní studium VŠ (obor nehraje roli)
  • zájem o oblast umělé inteligence (a chuť se v tématu zorientovat)
  • možnost pracovat alespoň 10 hodin týdně, z toho část v kanceláři (ale můžeš tomu dát i 20 hodin)

pro OPERATIONS navíc:

  • komunikativní znalost angličtiny (fungujeme v English-first prostředí)

  • výhodou je zkušenost s pořádáním akcí nebo s chodem podobných organizací

  • pro COMMUNICATIONS navíc:

  • bezchybná znalost češtiny a výborná znalost angličtiny

  • ovládání sociálních sítí (základ je pro nás LinkedIn)

  • výhodou je zkušenost s nástroji na správu sociálních sítí,

  • grafickými nástroji nebo s email marketingem

Nástupní plat

150 Kč/hod

Další informace

Co za to?

  • práce, o které budeš rád mluvit doma i mezi kamarády
  • tým, který ti se vším pomůže a dá ti i férovou zpětnou vazbu
  • pracovní doba podle tvých možností a studia (většinou na dálku, ale chceme tě i vidět)
  • samozřejmě i potvrzení o stáži a další doporučení, pokud bude potřeba
  • za tvůj čas a úsilí ti rádi zaplatíme (konkrétně 150 Kč / hod.)
  • spolupráce na DPP nebo na IČO
  • i když máme omezené kapacity, je prostor pro vlastní iniciativu a nápady
  • a pokud studuješ v oboru AI (a/nebo úzce navázaném), můžeš se u nás realizovat i odborně

VÍCE INFO

Požadované vzdělání

Bez specifikace