Fandíme vzdělávání

Prošli jsme roky zkušeností, nekonečnem kontaktů, pracovali se zaměstnavateli a studenty. Budujeme vlastní neotřelé kampaně a projekty. Vše na jednom místě — vyberte si co vás zajímá.

Budoucnost

Co se na trhu nabízí.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Pracovní veletrhy

Seznamte se na místě.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Poradenství

Poradíme kudy kam.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Personální marketing

Co pro vás můžeme udělat.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Podpora technologického transferu

Znalosti? Technologie? Spin off? Start up?

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Spolupráce se zahraničím

Kam až za obzor.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Historie CareerMarket

2004

Ptali jsme se, proč vysoké školy zajímá jen počet studentů? Ale chybí povědomí o tom, co lze reálně s diplomem v kapse dělat. Začali jsme hledat odpovědi na tyto a další otázky.

2005 — 2010

Vznikají první projekty, podpořené evropskými penězi. Převážně dámský kolektiv rozbíhá spolupráci, do které se postupně zapojily vybrané fakulty Univerzity Karlovy a soukromé firmy. Následovala ČZU, Hospodářská komora a Svaz průmyslu a dopravy. Vznikají první databáze, katalogy, pracovní veletrhy, interaktivní semináře na školách, organizované exkurze, první verze poradenských knížek a podobně. Rosteme do krásy!

2009 — 2013

Spojujeme se s Technickou univerzitou v Liberci a ČVUT v Praze.

2013 —

Fungujeme plně nezávisle. Nejsme jediní, kdo na trhu působí, ale nejsme závislí na nikom a o naší existenci a tom, co nás baví, rozhodujeme sami. Pro nás i cesta je cíl a čím více se nám podaří pomoci našim uživatelům, tím lépe pro všechny.

CareerMarket - jsme tady pro vás

Jsme tady pro vás. Vždy jsme hledala nové cesty, propojovala komunity a pomáhala rozvíjet dovednosti. Mám okolo sebe šikovné lidi, kteří se rádi zapojí.

foto

Karolina


Absolvovala jsem kdysi PřF UK, několik let pobyla v zahraničí. CareerMarket jsem spustila v r. 2005.

Ráda spojuji svět vzdělávání, kariérního poradenství, transferu technologií, popularizace přírodních věd, vědy a výzkumu v praxi. Od r. 2008 do r. 2021 jsem působila na MFF UK, kde se podařilo vybudovat Kariérní poradenské centrum. Byla jsem osm let členkou vedení Asociace vysokoškolských poradců. Mám zkušenosti s technologickým skautingem. Paralelně od roku 2001 úzce spolupracuji s Rakouskou veřejnoprávní televizí a rozhlasem (ORF), které v Česku zastupuji. V r. 2022 se mi podařílo získat pro CareerMarket post excluzivního zástupce Grammarly pro Česko. Od r. 2021 úzce spolupracuji s agenturou Rising Stars International, abychom získali stipendia pro české a slovenské studenty do USA a Kanady.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist