Fandíme R&D

Prošli jsme roky zkušeností, nekonečnem kontaktů, pracovali se zaměstnavateli a studenty. Budujeme vlastní neotřelé kampaně a projekty. Jsme odborníci na slovo vzatí a to vše na jednom místě — vyberte si co vás zajímá. My zajistíme vše ostatní.

Budoucnost

Co se na trhu nabízí.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Pracovní veletrhy

Seznamte se na místě.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Poradenství

Poradíme kudy kam.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Personální marketing

Co pro vás můžeme udělat.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Podpora technologického transferu

Znalosti? Technologie? Spin off? Start up?

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Spolupráce se zahraničím

Kam až za obzor.

VÍCE PRO ZÁJEMCE

Historie CareerMarket

2004

Ptali jsme se, proč vysoké školy zajímá jen počet studentů? Ale chybí povědomí o tom, co lze reálně s diplomem v kapse dělat. Začali jsme hledat odpovědi na tyto a další otázky.

2005 — 2010

Vznikají první projekty, podpořené evropskými penězi. Převážně dámský kolektiv rozbíhá spolupráci, do které se postupně zapojily vybrané fakulty Univerzity Karlovy a soukromé firmy. Následovala ČZU, Hospodářská komora a Svaz průmyslu a dopravy. Vznikají první databáze, katalogy, pracovní veletrhy, interaktivní semináře na školách, organizované exkurze, první verze poradenských knížek a podobně. Rosteme do krásy!

2009 — 2013

Spojujeme se s Technickou univerzitou v Liberci a ČVUT v Praze.

2013 —

Fungujeme plně nezávisle. Nejsme jediní, kdo na trhu působí, ale nejsme závislí na nikom a o naší existenci a tom, co nás baví, rozhodujeme sami. Pro nás i cesta je cíl a čím více se nám podaří pomoci našim uživatelům, tím lépe pro všechny.

Jsme tady pro vás

Nikdy jsme se nebály se vzdělávat a zlepšovat. Jsme dvě aktivní mámy, obě fandíme sportu, horám a cestování.

foto

Karolina


Absolventka PřF UK. V rámci studia strávila rok na Albert-Ludwigs-Universität ve Freiburg in Breisgau, další dva roky v USA.

Ráda spojuje svět terciárního vzdělávání, kariérního poradenství, transferu technologií, popularizace přírodních věd, vědy a výzkumu v praxi. Od r. 2008 do r. 2021 působila na MFF UK, kde se podařilo vybudovat Kariérní poradenské centrum. Díky své práci byla členkou vedení Asociace vysokoškolských poradců. Později se přidala i agenda technologického skauta na UK. Současně od roku 2001 úzce spolupracuje s Rakouskou veřejnoprávní televizí a rozhlasem (ORF).

Zajímá jí uplatnění absolventů přírodovědných a technických oborů, budování optimálních vztahů mezi školami, studenty, soukromým a veřejným sektorem. Protože u nás máme skvělé lidi, umožňuje dnešní svět pracovat pro kohokoliv kdekoliv.

foto

Jana


Absolventka Technické univerzity FP v Liberci.

Na portálu CareerMarket je čerstvou posilou od března 2021. Má ráda kontakt s lidmi. Když něco nefunguje, nehledá překážky „proč to nejde“, ale způsob jak to vyřešit. Je velmi komunikativní, společenská a těšit se můžete na přátelský přístup ke klientům, studentům, absolventům i firmám.

Jana bude při své práci stavět na kombinaci jejich předchozích zkušeností – práce ve školství a produkční dovednosti v kulturní sféře.


Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist