Stáž - Junior Power BI Reporting Specialist/ka

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika Jiné matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Do našeho teamu u Vodafone hledáme posilu – precizního studenta či studentku se zájmem o informační technologie a datovou analýzu. Budeme rádi, když ti obecné IT pojmy jako server, databáze nebo IP adresa něco říkají, nicméně není potřeba být studentem tohoto oboru. Náplní práce je vytváření grafických reportů a udržování aktuálnosti dat a jejich spojování z několika zdrojů. To vše v nástroji Microsoft Power BI, tudíž i mírně pokročilá znalost tohoto nástroje je klíčová.

Co u nás budeš dělat?

  • Napojení reportingového nástroje na několik zdrojových aplikací.
  • Znalost datového modelu, spojování dat podle různých klíčů.
  • Napojení na prezentační vrstvu, vytvoření grafických a tabulkových reportů nad daty.
  • Neustálé vylepšování reportů a změny v datovém modelu..
  • Dokumentace vytvořeného řešení - jak z uživatelského pohledu, tak popis implementace a dokumentace pro provoz.

PŘIHLÁŠKA

Požadavky

  • Úvazek je cca na 20 hodin týdně.
  • Znalost relačních DB a datových modelů.
  • Pečlivost a samostatnost.
  • Všeobecné technické znalosti o IP Networking a IT infrastruktuře.
  • Znalost českého a anglického jazyka – občas nutnost komunikace s anglicky mluvícími rolem.i
  • Zkušenost s produktem Microsoft Power BI.

Další informace

Co za to?

  • Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat.
  • Přátelské a neformální podmínky pro práci - nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme.
  • Pracovní notebook.
  • Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje.
  • Po zaučení možnost pracovat z homeoffice.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
  • Vzdělávací kurzy, školení.
  • Možnost občasné práce z domova.

Požadované vzdělání

Bez specifikace