Komerční banka, a.s.

Komerční banka je jednou z nejefektivnějších univerzálních bank ve střední Evropě. Poskytuje klientům služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Na 8 600 zaměstnanců skupiny Komerční banky obsluhuje 1 638 000 klientů. KB je součástí skupiny Société Générale.

V letošním roce Komerční banka získala ocenění Top zaměstnavatel v odvětví Bankovnictví a investic. V uplynulých letech se stala Bankou roku 2005, 2007, 2011 a 2012. Také v roce 2012 se Komerční banka stala nejžádanějším zaměstnavatelem desetiletí „The Most Desired Company desetiletí 2003–2012“. Je tedy považována za jednoho z nejperspektivnějších zaměstnavatelů pro studenty vysokých škol po ukončení studia.

Hledáme uchazeče a studenty, pro které jsou důležité stejné hodnoty, jako pro nás. Tedy profesionalita, týmový duch, inovativní myšlení, komunikativnost, odpovědnost,
svědomitost, čestné a slušné chování, osobní přístup. Dále oceňujeme znalosti cizího (především anglického) jazyka. Nabízíme práci v přátelském prostředí stabilní a dynamické společnosti. Možnost účasti v rozvojových programech ConnectinG a ConnectinG +. Prostor pro své nápady. Možnosti osobního rozvoje a kariérního růstu. Zaměstnanecké benefity a bankovní výhody. Díky široké síti možnost práce po celé České republice. Vzdělávací programy. Dynamické programy (např. diverzita týmů – spolupráce s kolegy různých národností, věku, hendikepu atp.).

Sídlo

Na Příkopě 33
Praha 1
ČR

Web

www.kb.cz

Údaje

IČ 45317054
DIČ CZ45317054

Kraj

Praha

Založena

Pobočky

399 poboček po celém území ČR

Obory, na které se zaměřuje

informatika matematika

avatary avatary

Kontaktní osoby jsou přístupné přihlášeným uživatelům zdarma.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist