Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Správce informačního systému

Název
Typ
HPP
Obory
  • informatika
Popis pozice
Ústav dějin a archiv Univerzity Karlovy přijme správce informačního systému.

Náplň práce:
- komunikace s dodavatelem při vývoji a implementaci informačního systému
- konfigurace a správa dodaného informačního systému a dalšího software používaného Archivem UK
- uživatelská podpora
- spolupráce při dalším rozvoji informačních systémů Archivu UK
Požadavky
- vysokoškolské vzdělání nejméně bakalářského stupně v studijním programu informatika nebo příbuzném (v případě jiného oboru požadujeme nejméně tříletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů) nebo středoškolské vzdělání s maturitou a alespoň pětiletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů
- samostatnost a schopnost týmové práce
- alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Uvítáme:
- zkušenosti s implementací nebo vývojem dodavatelsky řešených rozsáhlých informačních systémů
- zkušenosti s digitalizačními projekty
- znalost problematiky dlouhodobého ukládání a ochrany digitálních dokumentů
- zkušenosti se správou, konfigurací a uživatelskou podporou rozsáhlých informačních systémů (databází a webových aplikací)
- zkušenost s informačními systémy v paměťových institucích
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- týden dovolené navíc
- stravenky a další sociální a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy UK
- pracovní úvazek ve stabilní instituci

Termín podání přihlášky: do 18. listopadu 2018
Předpokládaný nástup: únor 2019

V případě zájmu zašlete prosím svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem.
Kraj konání
Praha
Ústav dějin a archiv Univerzity Karlovy
Kontakt
+420 224 491 531
Nabídka vložena dne
18. 10. 2018
Nabídka vyprší dne
18. 11. 2018
Přihlášení
Události