Správce informačního systému

Lokalita

Ústav dějin a archiv Univerzity Karlovy

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ústav dějin a archiv Univerzity Karlovy přijme správce informačního systému.

Náplň práce:

  • komunikace s dodavatelem při vývoji a implementaci informačního systému
  • konfigurace a správa dodaného informačního systému a dalšího software používaného Archivem UK
  • uživatelská podpora
  • spolupráce při dalším rozvoji informačních systémů Archivu UK

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání nejméně bakalářského stupně v studijním programu informatika nebo příbuzném (v případě jiného oboru požadujeme nejméně tříletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů) nebo středoškolské vzdělání s maturitou a alespoň pětiletou praxi v oblasti správy nebo vývoje rozsáhlých informačních systémů
  • samostatnost a schopnost týmové práce
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Uvítáme:

  • zkušenosti s implementací nebo vývojem dodavatelsky řešených rozsáhlých informačních systémů
  • zkušenosti s digitalizačními projekty
  • znalost problematiky dlouhodobého ukládání a ochrany digitálních dokumentů
  • zkušenosti se správou, konfigurací a uživatelskou podporou rozsáhlých informačních systémů (databází a webových aplikací)
  • zkušenost s informačními systémy v paměťových institucích

Další informace

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a další sociální a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy UK
  • pracovní úvazek ve stabilní instituci

Termín podání přihlášky: do 18. listopadu 2018 Předpokládaný nástup: únor 2019

V případě zájmu zašlete prosím svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem.

Adresa

Kontakt

+420 224 491 531

Like Tweet Share
Nabídka vložena 18. 10. 2018 a vyprší 18. 11. 2018

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE