Vývojář

Lokalita

Evropská 1692/37, Praha 6

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hodím se na to?

Zajímáte se o oblast aplikovaného výzkumu, vývoje a inovací v ČR, nebo byste ji chtěl poznat? Chcete posunout svoji vývojářskou kariéru ve spolupráci s odborníky na problematiku výzkumu, vývoje a inovací v ČR? Chcete hledat vztahy mezi lidmi zapojenými do vědy a výzkumu v ČR a analyzovat jejich sociální a koautorské sítě? Chcete najít smysl v tom, proč a jak podporovat efektivně systém výzkumu a vývoje a pomoci s definicí jeho dalšího směřování? Umíte dotahovat věci do konce a máte radost z jejich reálného využití?

Co budu mít možnost dělat?

  • vyvíjet webovou aplikaci pro veřejnou prezentaci dat o výzkumu v ČR a pro interní použití analytickým oddělením TA ČR
  • spolupracovat s externími dodavateli frontend, budovat REST webové služby pro komunikaci s frontendem
  • pracovat s nejmodernějšími technologiemi Python, Django, PostgreSQL, Apache Solr, Linux
  • programovat skripty na zpracování, scrapování a import dat
  • designovat datové struktury pro propojení dat z různých zdrojů relevantních pro vývoj a vědecký výzkum v ČR: ISVAV (rvvi.cz), patenty (celosvětová databáze patentů Patstat), české firmy, šedá literatura (nusl.cz), evropské projekty (cordis.europa.eu)
  • navrhovat a realizovat různé reporty, vizualizace nad dostupnými daty

Požadavky

Jaké předpoklady bych měl splňovat?

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • týmového ducha a realistické uvažování
  • odvahu a chuť pustit se do projektu, který pomůže zefektivnit podporu aplikovaného výzkum v ČR a tím i naši budoucnost
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • ochotu rychle vstřebávat nové informace a pracovat s nimi

Další informace

Co mi TA ČR nabídne?

  • spolupráci na částečný pracovní úvazek formou dohody o pracovní činnosti (pozice vhodná i pro studenty technického směru)
  • spolupráci do 31.8.2019 s možností navazujícího pracovního vztahu s TA ČR
  • možnost realizovat svoje vlastní nápady
  • práci, která Vás bude bavit a její výsledky budou přínosem
  • možnost spojit práci s bakalářskou nebo diplomovou prací
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí, přátelský tým studentů ČVUT, MFF UK a zaměstnanců ICT oddělení
  • místo výkonu na Evropské ulici v Dejvicích - dobře dostupné z kampusu ČVUT
  • vzdělávání, přístup k datům o vědě a výzkumu
  • Technologická agentura České republiky klade důraz na rovné příležitosti mužů a žen při rozvoji jejich profesních drah
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis v dokumentu formátu PDF a stručný motivační dopis nejpozději do 22.6.2018 na e-mailovou adresu tacr@teamio.cz. V předmětu mailu prosím uveďte název pracovní pozice.

Adresa

Kontakt

Technologická agentura ČR