Správce ICT

Lokalita

Evropská 1692/37, Praha 6

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Hodím se na to? Zajímáte se o informační technologie? Rádi se učíte nové věci? Umíte dotahovat věci do konce a máte radost z jejich reálného využití? Technologie nejsou Vaším nepřítelem? Zvládáte pravidla nejen nastavit, ale i je dodržovat? Dokážete rychle reagovat na změny?

Co budu mít možnost dělat?

  • spravovat kompletní strojový park agentury
  • pečovat o software (redakční systém, helpdeskové aplikace, adresářové služby)
  • starat se o hardware (od notebooků po servery)
  • technicky zabezpečovat akce pořádané agenturou (audio-video, stream) – kamera, klapka, jedem! ☺
  • realizovat své vlastní nápady – od návrhu po řešení

Požadavky

Jaké předpoklady bych měl splňovat?

  • týmového ducha a realistické uvažování
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • komunikativnost

Další informace

Co mi TA ČR nabídne?

  • možnost realizovat svoje vlastní nápady
  • práci, která Vás bude bavit a její výsledky budou přínosem
  • možnost spojit práci s bakalářskou nebo diplomovou prací
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, s možností pokračování na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí, přátelský tým studentů ČVUT, MFF UK a zaměstnanců ICT oddělení
  • místo výkonu na Evropské ulici v Dejvicích - dobře dostupné z kampusu ČVUT
  • vzdělávání, přístup k datům o vědě a výzkumu
  • Technologická agentura České republiky klade důraz na rovné příležitosti mužů a žen při rozvoji jejich profesních drah -
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis v dokumentu formátu PDF a stručný motivační dopis nejpozději do 22.6.2018 na e-mailovou adresu tacr@teamio.cz. V předmětu mailu prosím uveďte název pracovní pozice.

Adresa

Kontakt

Technologická agentura ČR