Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Segmentový manažer – datová podpora, 1/2 úvazek

Název
Komerční banka, a.s.
Adresa
11407 Praha 1, Na Příkopě 33
Typ
VPP
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Klíčové činnosti:
- Průběžně analyzovat data o segmentu středních a velkých firem
- Připravovat podrobné analýzy segmentu středních a velkých firem se zaměřením na vybrané ukazatele – ziskovost, podíl na trhu apod.
- Připravovat reporty o vývoji bankovního trhu a pozici banky na něm
- Hledat nové obchodní příležitosti a podílet se na jejich praktické realizaci
- Vyhodnocovat úspěšnost marketingových kampaní a prodejních akcí
- Pracovat na projektech a iniciativách při zavádění změn a zlepšování stávající nabídky KB pro firmy a klienty veřejného sektoru
Požadavky
- Vhodné pro studenty VŠ (20 hodin týdně)
- Pokročilá znalost práce s PC a aplikacemi Microsoft Office, především MS Excel (včetně VBA)
- Znalost nástrojů pro práci s databázemi (SQL)
- Znalost vizualizačních BI nástrojů výhodou (např. Tableau)
- Dobrá znalost anglického jazyka (min úroveň B1)
- Analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti
- Samostatnost, iniciativní přístup a pečlivost
- Ochota učit se nové věci a sdílet své know-how v týmu
Zaměstnanecké výhody
- Pracovní úvazek 20 hodin/týden
- Místo výkonu práce v centru Prahy
- Spolupráce formou dohody o pracovní činnosti
- Možnost přizpůsobení docházky
- Prostor pro seberealizaci
- Zázemí stabilní společnosti – vítěze soutěže Top Zaměstnavatel 2016, Nejžádanější zaměstnavatel desetiletí…
- Odpovídající ohodnocení
- Dlouhodobá spolupráce

Přihlášky vyplňujte online ZDE.
Kraj konání
Praha
Kontaktní osoba
Václav Kotyk
Nabídka vložena dne
11. 10. 2017
Nabídka vyprší dne
11. 11. 2017
Přihlášení
Události