PORTFOLIO MANAGEMENT ADMINISTRATOR

Lokalita

náměstí Republiky 1079/1a, Praha 1

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika

Popis pozice

Baví tě komunikovat s lidmi, a to jak v češtině, tak angličtině? Jsi pečlivý, umíš napsat obchodní dopis a logické uvažování není tvůj nepřítel? Pokud jsme Tě právě popsali, pošli nám své CV!

Kdo jsme? Jsme WOOD & Company Financial Services, a.s., přední obchodník s cennými papíry, který zaměstnává více než 200 zaměstnanců v šesti geografických oblastech: v Praze, Londýně, Miláně, Bratislavě, Varšavě a Bukurešti a do naší pražské centrály právě hledáme „pravou ruku“ našeho Portfolio Managera. Jako Portfolio Management Administrator budeš:

  • Získávat relevantní informace/dokumentaci od klientů podle principu KYC (know your client)
  • Zpracovávat administrativu, včetně klientské dokumentace
  • Na pravidelné bázi rozesílat dokumenty klientům fondu
  • Pomáhat s přípravou přehledů, prezentací a dokumentace
  • Spolupracovat s účtárnou pro zajištění plateb všech faktur
  • Pomáhat Portfolio Managerovi s péčí o klienty (relationship management)

Požadavky

Jaký bys měl/měla být?

  • Zodpovědný, pečlivý, schopný výborně komunikovat s ostatními
  • Schopný domluvit se anglicky – jak slovem, tak písmem
  • Schopný logického uvažování
  • Zvládáš MS Office, zejména MS Excel
  • Jsi studentem 4-5. ročníku VŠ (ekonomický či právní směr výhodou)

Další informace

  • Částečný pracovní úvazek
  • Zodpovědnou a zajímavou práci v centru Prahy (Palladium)
  • Přátelský kolektiv, profesionální mezinárodní prostředí
  • Pracovní telefon i pro soukromé účely

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

nám. Republiky 1079/1a
Praha 1
1100

Kontakt

HR@wood.cz

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 13. 07. 2017 a vyprší 13. 08. 2017

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE