Absolventský program České spořitelny - Trainee v auditu

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

zjistit, jak se dělá audit ve velké bance ověřovat regulatorní požadavky v oblasti interních modelů využívaných pro výpočty kapitálových požadavků zejména k úvěrovému a tržnímu riziku naučit se auditorské techniky, které jsou v souladu s mezinárodními standardy pro profesionální praxi IA učit se od profesionálů v oboru nejen v České spořitelně, ale také v Erste ve Vídni porozumět celému procesu kalkulace úvěrových i tržních rizik a na základě toho samostatně posoudit, zda banka dělá to, co jí regulatorika nařizuje

Požadavky

jste čerstvým absolventem VŠ (max. 1 rok po absolvování VŠ) či studentem posledního ročníku magisterského studia máte talent na matematiku jste týmový hráč/ka komunikační dovednosti patří mezi vaše silné stránky ovládáte angličtinu slovem i písmem na velmi vysoké úrovni rád/a cestujete, jste aktivní řidič/ka

Další informace

možnost nastartování své kariéry v největší bance v ČR přehled o fungování různých týmů a částí banky příležitost spolupracovat s dalšími Trainees na projektu, který bude mít dopad na celou banku možnost rozvinout svůj profesní i osobní potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku prostor pro vlastní kreativitu a realizaci vlastních nápadů

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Kontakt

lusouckova@csas.cz

Zobrazit detail této firmy