Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Trainee program v Auditu

Název
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Adresa
1400 Praha 4, Hvězdova 1734/2c, Nusle
Typ
asistentský / trainee program
Obory
  • informatika
  • matematika
Popis pozice
Nabízíme:
• Možnost absolvovat až tříletý program
• Příležitost učit se od zkušenějších prostřednictvím shadowingu či mentoringu
• Zkušenosti z praxe u různých klientů
• Každoroční navýšení tvojí odměny
• Přes léto možnost účasti na business skills školení
• Možnost plynule přejít na plný úvazek po ukončení studia (pro studenty posledních ročníků bakalářského i magisterského studia)
Požadavky
Požadujeme:
• Studium minimálně 2. ročníku VŠ
• Zájem o práci v oblasti auditu, účetnictví a financí
• Plynulou znalost českého a komunikativní úroveň anglického jazyka
• Pečlivost a smysl pro odpovědnost
• Motivaci pracovat v týmu, vykonávat práci na profesionální úrovni a stále se učit
• Možnost pracovat minimálně 20 hodin týdně
Kraj konání
Praha
Kontakt
www.pwckariera.cz
Kontaktní osoba
Barbora Bradáčová
Nabídka vložena dne
01. 10. 2018
Nabídka vyprší dne
01. 11. 2018
Přihlášení