Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd

Inzerát: Hledá se pedagog

Název
Obory
  • fyzika
  • chemie
  • informatika
  • matematika
  • učitelství
Popis pozice
ZŠ Vrané nad Vltavou hledá od školního roku 2018/2019 pedagogy s touto aprobací:

• 1. stupeň • český jazyk • fyzika • chemie • ICT • dějepis • AJ • matematika
Požadavky
Hledáme kolegy, kteří:
• rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí
• mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu
• jsou aktivní, kreativní, energičtí, otevření novým pedagogickým technikám a postupům
• jsou ochotni dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji
• mají týmového ducha
Zaměstnanecké výhody
Nabízíme:
• práci v příjemném a podporujícím kolektivu
• prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj
• nástup v srpnu 2018
• možnost získání obecního bytu
• možnost zkráceného úvazku
• dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov)
• pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia
Kraj konání
Středočeský
ZŠ Vrané nad Vltavou - 4 km z Prahy
Kontakt
Základní škola Vrané nad Vltavou, www.zsvrane.cz
Nabídka vložena dne
30. 05. 2018
Nabídka vyprší dne
31. 08. 2018
Přihlášení