Hledá se pedagog

Lokalita

ZŠ Vrané nad Vltavou - 4 km z Prahy

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika chemie informatika matematika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

ZŠ Vrané nad Vltavou hledá od školního roku 2018/2019 pedagogy s touto aprobací:

• 1. stupeň • český jazyk • fyzika • chemie • ICT • dějepis • AJ • matematika

Požadavky

Hledáme kolegy, kteří: • rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí • mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu • jsou aktivní, kreativní, energičtí, otevření novým pedagogickým technikám a postupům • jsou ochotni dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji • mají týmového ducha

Další informace

Nabízíme: • práci v příjemném a podporujícím kolektivu • prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj • nástup v srpnu 2018 • možnost získání obecního bytu • možnost zkráceného úvazku • dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov) • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia

Adresa

Kontakt

Základní škola Vrané nad Vltavou, www.zsvrane.cz