Hledá se pedagog

Lokalita

ZŠ Vrané nad Vltavou - 4 km z Prahy

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika chemie informatika matematika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

ZŠ Vrané nad Vltavou hledá od školního roku 2018/2019 pedagogy s touto aprobací:

• 1. stupeň • český jazyk • fyzika • chemie • ICT • dějepis • AJ • matematika

Požadavky

Hledáme kolegy, kteří:
• rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí
• mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu
• jsou aktivní, kreativní, energičtí, otevření novým pedagogickým technikám a postupům
• jsou ochotni dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji
• mají týmového ducha

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
• práci v příjemném a podporujícím kolektivu
• prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj
• nástup v srpnu 2018
• možnost získání obecního bytu
• možnost zkráceného úvazku
• dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov)
• pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia

Adresa

Kontakt

Základní škola Vrané nad Vltavou, www.zsvrane.cz