Specialista řízení výkonnosti a reportingu - junior

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

ČEZ a.s.

Popis pozice

ČEZ ESCO je mladá společnost Skupiny ČEZ, která dodává energetická řešení pro podnikové zákazníky a municipality. Spolu s dynamickým růstem společnosti se zvyšují i nároky na reporting, proto v současné době hledáme kolegu či kolegyni na pozici Specialisty řízení výkonnosti a reportingu, který/á bude mít na starosti proces hodnocení výkonnosti společnosti a produktů. Součástí společnosti ČEZ ESCO je 14 dceřiných společností, jejichž data je potřeba zahrnout do nového business intelligence řešení. Úlohou nového kolegy/kolegyně tedy bude navázat na současný stav reportingu, rozšířit jej a pozvednout na vyšší úroveň.

Hledáme tedy samostatného a proaktivního člověka, který se rychle učí a troufne si nastavit sofistikovanější systém reportingu. Hledáme technicky zdatného analytika, který je schopný vidět „big picture“, kriticky přemýšlet a prezentovat svá stanoviska.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM: • mít na starosti reporting včetně jeho koordinace s kolegy z dceřiných společností ČEZ ESCO a ČEZ • technicky zaštiťovat reportingové nástroje - zodpovídat za správu a rozvoj systémů a správu databáze včetně přechodu na novou, komplexnější platformu • Vaším denním chlebem bude práce s velkým množstvím finančních a business dat • navrhovat a optimalizovat systém sledování, reportingu, analýz pro všechny produkty ČEZ ESCO

Požadavky

• VŠ vzdělání, obor matematika, statistika, ekonomie, fyzika, FEL apod. • Výhodou jsou pracovní zkušenosti v oblasti financí, business plánování, controllingu, nicméně nejsou podmínkou • výbornou znalost MS Excel a nejlépe i znalost databázových systémů, BI systémů • komunikativní znalost AJ • schopnost analytického myšlení a dobré komunikační a prezentační dovednosti • řidičský průkaz - skupina B

Další informace

Těch máme spoustu, rádi vám představíme osobně!

Na nástupu se rádi domluvíme.

Pozice vás zaujala? Pošlete nám své CV na email martina.urbankova@cez.cz a my se vám co nevidět ozveme.

Adresa

Duhová 2/1444
Praha 4
14053

Zobrazit detail této firmy