PROGRAMÁTOR, KTERÝ SLEPÍ NAŠI FIRMU DOHROMADY

Lokalita

Kolín

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Colognia press, a.s.

Popis pozice

Lepení nás prostě baví. Naší specialitou je výroba samolepek a etiket. Ty, které vidíš třeba na plastových lahvích, potravinách a téměř každém zboží. Jsme na trhu už dvacet let, ale i přes tak dlouhou dobu trvání jsme nepřerostli v nevlídnou korporaci a zachovali si atmosféru rodinné firmy. Nyní máme v naší firmě mezeru, kterou potřebujeme zalepit vhodným programátorem. Nejsi to náhodou Ty?

Poznáš to podle toho, že: • Jsi srdcař, který chce na sobě pracovat, a umí táhnout za jeden provaz s ostatními. Nejsme jen spolupracovníci, jsme hlavně parťáci, kteří uvažují podobným směrem. • Jsi student posledního ročníku VŠ? Zajímá tě oblast .NET • Máš analytické myšlení, • Tušíš, o čem jsou základní principy OOP, platforma NET a jazykem C# • Zajímá tě oblast webového vývoje v ASP.NET MVC + HTML, CSS, Javascriptu, a JQuery (ideálně i Knockoutu) • Kamarádíš se i s SQL databázemi • Nezalekneš se práce s verzovacím nástrojem (GIT, SVN či TFS)

A naše srdce si získáš úplně, pokud máš povědomí či dokonce aktivní zkušenost o IoC a DI, či znalostí návrhových vzorů. Výhodu rovněž představuje znalost Web.API (REST) a vývoje v cloudu (Azure).

Nesplňuješ všechno z výše uvedeného? To nevadí... NEHLEDÁME SUPERMANA, ale někoho, kdo chce na sobě pracovat a stát se součástí naší rodiny.

Požadavky

Co Ti můžeme nabídnout? Je toho spousta, mimo jiné: • Nestereotypní práci s možností rozvíjet se. • Přátelskou atmosféru, kde se nebudeš cítit jen jako malý nevýznamný článek, ale respektovaný člen naší firemní rodiny • Pracoviště v Kolíně, který je na půli cesty mezi Prahou a Pardubicemi. Pokud nepatříš k davům lidí, mířících za zaměstnáním do hektické Prahy, v našem poklidném městečku se Ti bude líbit pracovat. • Nebo se Ti z Prahy (či jiného města) nechce dojíždět až do Kolína? I to se dá vyřešit, třeba prací z domova • Celkově jsme hodně otevření přizpůsobit se Tvým potřebám. Třeba flexibilní pracovní dobou. • Stravenky a občerstvení na pracovišti. • Kvalitní kolegiální vztahy, které utužujeme prostřednictvím společných snídaní a jiných teambuildingových akcí.

Tak co, nemůžeš z naší nabídky odlepit oči? Tak neváhej poslat životopis na eliska.nekolova@cologniapress.com

Adresa

Havlíčkova 844
Kolín
2800

Kontakt

+420 321 752 151

Zobrazit detail této firmy