Práce na částečný úvazek – měření vzhledu materiálů s programováním

Lokalita

Praha

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika informatika matematika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Hledáme posilu do našeho výzkumného týmu. Náplní práce bude obsluha robotického měřícího zařízení k měření vzhledu materiálů a vývoj nové verze aplikace pro jeho řízení. Robotické zařízení sestává z ramene držícího průmyslový fotoaparát, ramene držícího světlo a otočného stolku, kde je měřený materiál.

Při automatickém měření trvajícím desítky hodin dochází k pořízení tisíců fotografií měřeného vzorku. Součástí práce je i spouštění měřícího procesu, spouštění automatického zpracování změřených dat a katalogizace vzorků.

Náplň práce:

Měření vzhledu materiálů Návrh tříd a objektů aplikace Návrh uživatelského rozhraní Implementace a testování aplikace Zpracování naměřených obrazových dat Katalogizace měřených vzorků

Místo pracoviště: ÚTIA AV ČR, v.v.i., Praha 8 – Ládví

Požadavky

Pečlivost a spolehlivost Aktivní přístup k práci Znalost programování v C++ Angličtina alespoň na úrovni čtení odborné dokumentace Výhodou znalost MATLAB

Nástupní plat

200Kč/h

Další informace

Flexibilní pracovní dobu Rozsah práce 8-16 hodin týdně dle dohody Možnost dlouhodobé spolupráce Různorodá práce v příjemném vědeckém prostředí Práce s unikátní měřící technikou Vhodné pro studenty – možnost zadání zajímavé bakalářské nebo diplomové práce Plat až 200 Kč/h

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Pod Vodárenskou věží 4
Praha 8
18208

Kontakt

filipj@utia.cas.cz

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 13. 04. 2017 a vyprší 18. 05. 2017

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE