Stáže na Českých centrech v zahraničí a na ústředí Českých center

Preferred location

Other

Type of vacancy

Internship

Valid till

FINISHED

Field of interest
Biology Didactics Ecology Food Sector Geography Geology Chemistry Informatics / IT Mathematics Pharmacy Physics Science And Electrical
Employer

Job Description

Česká centra nabízejí studentům vysokých škol odborné stáže jak v ústředí, tak v zahraničí. V ústředí Českých center v loňském roce vykonalo stáž 34 studentů, kteří získali přímou zkušenost s vývojem a řízením kulturních a vzdělávacích projektů a možnost ověřit si v praxi teoretické znalosti získané ve škole. V zahraničí Česká centra přijala na stáž více než 105 studentů, především vysokých škol a univerzit zapojených do Erasmus - pracovní stáže, který umožňuje získat grant, z něhož si studenti hradí nejnutnější náklady na pobyt a stravu.

Kdo? Stáže na ÚČC nebo na ČC v zahraničí se mohou zúčastnit posluchači českých nebo zahraničních vysokých škol, případně i individuální zájemci, je-li tato stáž v zájmu ČC.

Jak? Stáže na ústředí ČC: Uchazeč o stáž podá tzv. dotazník k žádosti o umožnění stáže na Českých centrech spolu s motivačním dopisem na personální a mzdové oddělení emailem na staze@czech.cz.

Stáže na ČC v zahraničí: Uchazeč o stáž zašle tzv. dotazník k žádosti o umožnění stáže na Českých centrech spolu s motivačním dopisem a životopisem na email stazeccz@czech.cz.

Podmínky? Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na plat ani na sociální a zdravotní pojištění. Náklady spojené se stáží (doprava, pobyt, strava apod.) hradí vysílající instituce nebo stážista sám. Česká centra umožňují studentům neplacené stáže v minimální délce 3 měsíců v rozsahu 20 hodin týdně na ústředí ČC a v délce 3 - 12 měsíců v rozsahu 40 hodin týdně pro stáže v zahraničí. Délka stáže může být upravena individuálně s ohledem na účel stáže.

Přehled stáží: http://www.czechcentres.cz/kariera/staze2

AddressContact

http://www.czechcentres.cz/kariera/staze2

Like Tweet Share
Offer uploaded 01. 01. 2019, valid until

Get a practical guide free of charge

REGISTER

Similar offers in science field

Internship na Tchai-wanu pro magistry a doktorandy

Tchai-wan

Platnost do not specified

stáž u ESO

Německo či Chile

Platnost do not specified

EIT Food RIS Fellowships a Talents 2023

Other

Platnost do not specified

Vodafone Czech Republic a.s.

Mezinárodní virtuální stáž pro tech-geeky

Evropa v online světě

Platnost do not specified

Internship opportunity in VC and PE @ RSJ Investments

Prague - center (Florentinum)

Platnost do not specified

NEURON & IOCB TECH INTERNSHIPS IN ISRAEL

Other

Platnost do not specified

Get in touch and ask us a question


By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist