Events

Přehled veletrhů pracovních příležitosti, veletrhů vysokých škol, workshopů, meet-upů apod. Akce jsou určené firmám, vědeckým organizacím, absolventům, zájemcům o práci. CareerMarket poskytuje zázemí na některých z nich a jiných se aktivně účastní.

Obsah

Workshopy, webináře a meet-upy

Workshopy a meet-upy jsou skvělou příležitostí potkat se s novými lidmi, získat nové kontakty a přímou zpětnou vazbu. Níže ti přinášíme náš výběr TOP organizací, které připravují hodnotné workshopy a webináře.

ORGANIZED BY US
středa 13. prosince 2023

Meet Grammarly

Pokud máte po ruce asistenta Grammarly, ušetříte si nervy, čas, opravy a vysvětlování v písemné anglické komunikaci. Současně se leccos naučíte a máte po ruce vlastní jazykovku.

Odkaz na akci

13:00 - 13:30 hod.

online

ORGANIZED BY US
úterý 9. ledna 2024

Studuj v USA/Kanadě - webinář

Nejlepší životní investice je studium. Pomůžeme ti získat stipendium na střední a vysokou školu za Atlantikem. Kombinujeme sportovní a studijní stipendia, každý klient je pro nás jedinečný. Na webináři představíme naši možnou společnou cestu.

Odkaz na akci

19:00 - 19:30 hod.

online via zoom

Konference

Konference jsou skvělým způsobem, jak se zlepšit ve svém oboru. Přinášíme ti přehled těch nejzajímavějších.

Veletrhy práce

Veletrh práce je výbornou příležitostí jak si rozšířit svůj přehled na trhu pracovních nabídek. Na své si přijdou jak čerství absolventi, tak ostřílení pracující, kteří už vystřídali nejednu pozici. Vstup na každý veletrh je pro návštěvníky zdarma. Občas je k účasti potřebná registrace, která je ve většině případů také slouží k lepšímu seznámení firem s účastníky a již dopředu si mohou vybrat potenciální kandidáty na volné pozice.

Únor 2024

Veletrh pracovních příležitostí ČZU

Jednodenní workshop pro studenty a absolventy PEF ČZU, kteří mohou získat přehled o trhu práce a doptat se na konkrétní pracovní pozice. Mezi vystavovateli jsou zástupci významných českých a nadnárodních firem.

Odkaz na akci

Praha

Březen 2024

Kariéra+

Desítky zaměstnavatelů na jednom místě, s kterými si můžeš promluvit tváří v tvář a doptat se zcela na všechno, co potřebuješ. Kromě vystavovatelů tě bude čekat i doprovodný program – přednášky na téma osobního rozvoje, trhu práce, kariérním růstu apod.

Odkaz na akci

Ostrava

Veletrhy vysokých škol

Veletrhů vysokých škol je jako šafránu, o to větší a delší jsou. Na své si přijde každý, kdo jen trochu hledá. Některé veletrhy jsou zaměřeny čistě na vzdělávání, jiné kombinují i pracovní příležitosti. Na každém veletrhu najdeš nespočet zajímavých doprovodných programů a většinou i soutěží o hodnotné ceny.

23. - 25.1. 2024

Gaudeamus Praha

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání. Stovky vystavovatelů a tisíce návštěvníků z různých zemí Evropy společně s několika doprovodnými programy tvoří nezapomenutelný zážitek a velkou příležitost k rozhledu v oblasti vzdělávání.

Odkaz na akci

Praha

Zobrazit již proběhlé akce

Chceš dostávat výběr těch nejlepších workshopů, webinářů či pracovních nabídek a mít někoho, kdo ti připomene všechny významné akce, když se bude blížit jejich termín? Zanech na sebe e-mail :).

Get in touch and ask us a question


By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2133+

job seekers involved

1829+

employers

2582+

scientific positions

18+

years of experience

TOPlist