Events

Přehled veletrhů pracovních příležitosti, veletrhů vysokých škol, workshopů, meet-upů apod. Akce jsou určené firmám, vědeckým organizacím, absolventům, zájemcům o práci. CareerMarket poskytuje zázemí na některých z nich a jiných se aktivně účastní.

Obsah

Workshopy, webináře a meet-upy

Workshopy a meet-upy jsou skvělou příležitostí potkat se s novými lidmi, získat nové kontakty a přímou zpětnou vazbu. Níže ti přinášíme náš výběr TOP organizací, které připravují hodnotné workshopy a webináře.

Konference

Konference jsou skvělým způsobem, jak se zlepšit ve svém oboru. Přinášíme ti přehled těch nejzajímavějších.

Veletrhy práce

Veletrh práce je výbornou příležitostí jak si rozšířit svůj přehled na trhu pracovních nabídek. Na své si přijdou jak čerství absolventi, tak ostřílení pracující, kteří už vystřídali nejednu pozici. Vstup na každý veletrh je pro návštěvníky zdarma. Občas je k účasti potřebná registrace, která je ve většině případů také slouží k lepšímu seznámení firem s účastníky a již dopředu si mohou vybrat potenciální kandidáty na volné pozice.

Veletrhy vysokých škol

Veletrhů vysokých škol je jako šafránu, o to větší a delší jsou. Na své si přijde každý, kdo jen trochu hledá. Některé veletrhy jsou zaměřeny čistě na vzdělávání, jiné kombinují i pracovní příležitosti. Na každém veletrhu najdeš nespočet zajímavých doprovodných programů a většinou i soutěží o hodnotné ceny.

Zobrazit již proběhlé akce

Chceš dostávat výběr těch nejlepších workshopů, webinářů či pracovních nabídek a mít někoho, kdo ti připomene všechny významné akce, když se bude blížit jejich termín? Zanech na sebe e-mail :).

Get in touch and ask us a question


By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2144+

job seekers involved

1829+

employers

2584+

scientific positions

19+

years of experience

TOPlist