Správný směr: Tchaj-wan

Do 31. března lze zkusit získat finanční podporu pro studium na Tchaj-wanu. 

Uvažujete-li o netradiční stáži, zkuste Tchaj-wanský stipendijní program.

Vybraní studenti získají stipendia ke studiu v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech. Držitelé stipendia získají částku ve výši až 20 000 TWD měsíčně a současně mohou být osvobozeni od poplatků za studium.

Zájemce musí být české národnosti, mít skvělé studijní výsledky, dosud na Tchaj-wanu či nebyl/a příjemcem stipendia v současném stupni studia. Více o podmínkách na tomto odkazu. Atraktivní je však zejména délka stipendia: až 4 roky podpory pro bakalářské studium, až dva roky pro magisterské a až čtyři roky pro doktorské studium, vždy od 1. září do 31. srpna následujícího kalendářního roku.

Pokud se chcete učit mandarínskou čínštinu, pak zkuste Huayu Enrichment Scholarship. Stipendia mohou být 3, 6, 9 až 12 měsíčně, ve výši 25 000 TWD měsíčně (cca 826 USD). Podmínky pro přihlášku najdete zde. Více podrobostí zde.

DEADLINE PŘIHLÁŠEK JE PÁTEK 31. BŘEZNA 2023.

 

(Zdroj: AIA -Dům zahraniční spolupráce)

Správný směr: Tchaj-wan

Back to the list of posts

Get a practical guide free of charge

REGISTER

Get in touch and ask us a question


By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2145+

job seekers involved

1829+

employers

2583+

scientific positions

19+

years of experience

TOPlist