Business Unit Manager - Elektronová mikroskopie

Lokalita

Liberecký

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CRYTUR spol.s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

  • Elektronové mikroskopie (EM) je nejdůležitějším oborem ve společnosti CRYTUR. Oblast EM roste posledních 10 let velmi setrvalým tempem 25-30% ročně. Jen v roce 2021 byl nárůst obratu v této komoditě téměř 100 mil. Kč. Růst je primárně dán vysokou poptávkou v oblastech polovodičů, mikročipů, medicíny a různých materiálových věd. Produktem společnosti jsou sofistikované detektory, kde CRYTUR je v oboru světovou jedničkou.

  • Business Unit Manager je zodpovědný za to, že růst bude pokračovat i v následujících letech. Jeho/její role je koordinovat všechny části ve firmě k získávání nových kontraktů a jejich realizaci. Kromě přímého řízení malého týmu projektových manažerů, kteří zavádějí nová řešení do sériové výroby, Business Unit Manager koordinuje aktivity mezi obchodem, R&D, technologií a výrobou. Je v přímém kontaktu se zákazníky, a zodpovídá za to, že vznikne nový, úspěšný produkt.

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • inženýrské/doktorské vzdělání v technickém oboru, ideálně fyzika, strojírenství nebo elektro
  • zkušenosti s vedením projektových týmů
  • znalost angličtiny pro každodenní používání v oboru
  • výhodou zkušenost se zaváděním nových výrobků, stejně jako praxe v oboru
  • schopnost rychlého rozhodování pod tlakem a hledání řešení v komplexní problematice
  • schopnost týmové práce a vedení kolektivu
  • chuť růst s firmou a být uznávanou špičkou v oboru

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
51101

Zobrazit detail této firmy