PENETRAČNÍ TESTER – ONSITE PROJEKTY

Lokalita

Praha, Bratislava

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Nethemba, s.r.o.

Popis pozice

Hledání bezpečnostních zranitelností v nejpestřejších webových aplikacích a webovýchslužbách. Testování webových aplikací je obvykle realizováno podle OWASP Testing Guide. Výsledok testovania je následne zdokumentovaný vo vytvorenej výslednej správe v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Výsledek testování je následně zdokumentován ve vytvořené výsledné zprávě vslovenském nebo anglickém jazyce.V případě zájmu je možné výjimečně testovat mobilní aplikace v Android / iOS(Výjimečně BlackBerry či Windows Phone), které zahrnuje detailní testování mobilníchaplikací a příslušných webových služeb v souladu s OWASP Mobile Security Project.

Požadavky

Nutné vstupní podmínky pro uchazeče:

  • schopnost pracovat “on-site” u zákazníka
  • schopnost samostatně hledat bezpečnostní zranitelnosti
  • znalost alespoň jednoho skriptovacího jazyka (python, ruby, perl, bash / awk ..)
  • dobrá znalost angličtiny
  • silné etické zásady

Zvýhodňující podmínky pro uchazeče:

  • “Developerské” zkušenosti s tvorbou rozsáhlých webových či mobilních aplikací (Java, .NET, Objective – C, …)
  • znalosti reverzního inženýrství a Disasemblování
  • zkušenosti z penetračního testování webových aplikací
  • zkušenosti z penetračního testování mobilních aplikací
  • znalost OWASP Testing Guide, OWASP Mobile Security Project
  • znalost webových služeb, operačních systémů Android, iOS
  • uchazeči žijící v okolí Bratislavy nebo Prahy (kvůli “on-site” testování)

Nástupní plat

závisí od objemu realizovaných testů

Další informace

  • výborný pracovní kolektiv a možnost neustálého vzdělávání
  • personální rozvoj (proplacení všech relevantních bezpečnostních certifikátů, bezpečnostních konferencí nebo školení apod.)
  • odměna přímo závislá na množství a objemu realizovaných penetračních testů abezpečnostných auditů

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Michalská 3
Bratislava
81101

Zobrazit detail této firmy