GetConnected 2022

title

Sobota 7. 5. 2022, 10:00 – 16:00 hod.

Stavební fakulta ČVUT
Studentská konference speciálně věnovaná studentským stážím jak ve firmách, tak organizacích s hromadou přednášek, workshopů, tipů a kontaktů. Přidej se na první offline konferenci roku!

Chci lístek PROMOKÓD PRO REGISTRACI ZDARMA: RS2022

Proč přijít do Dejvic?

  • Najdi tu nejlepší inspiraci pro sebe
  • Objev svůj mindset a nikdo tě nezastaví
  • Potkej se s lidmi, kteří umí to, co ty ne
  • Zkus si definovat, co tě baví a kam směřuješ

Program

10:00 - 12:00 Dopoledne

12:15 - 14:00 Oběd a interaktivní program

Bude čas na dočerpání energie. Pokud máš, přines si svůj vlastní hrníček, do kterého dostaneš čaj nebo kávu. Přeci nebudeme sbírat další odpad.

Co tě čeká v pauze?

12:00 - 16:00 Odpoledne

15:45 - 17:00 Čas pro tebe - Vybereš si jeden ze 3 souběžných workshopů

17:00 - Afterparty

Po výživném programu je čas na relax. Odfrknout si potřebují lektoři, spíkři, organizátoři a diváci. Prostě si užijte jeden z prvních květnových večerů.

Chci lístek

Pro týden od 2. 5. do 6. 5. 2022 můžete pro registraci ZDARMA využít kód RS2022

Medailonky lektorů

foto

Matěj Krejčí


Konzultant, lektor a trenér Digidetox.me

Matěj Krejčí nabízí jedinečné know-how i konkrétní nástroje k pochopení a zvládnutí digitální závislosti ve své knize DigiDetox a hrách Pojď sdílet. Je aktivní napříč Českem i Slovenskem. Pět let byl součástí Konce prokrastinace, podílel se na vzniku projektu DobroKáva, organizoval konferenci Svět patří smělým v Liberci a spolupořádal Inspirativní rána Brno. Je terapeutem metody Solution Focused a věnuje se osobnímu i firemnímu rozvoji.

Téma přednášky: Umění srovnat si svoje priority

foto

Lukáš Krčil


Zakladatel platformy Hedepy

Lukáš Krčil se z pozice ředitele marketingové agentury přerodil díky covidu v CEO projektu Hedepy. Prostřednictvím této platformy se podařilo zprostředkovat od září 2020 víc než šest tisíc online sezení. Objednat se k terepeutovi na osobní schůzku bylo a je stále složité. Hedepy však nyní sdružuje 50 osvědčených terapeutů, které dokáže systém propojit s potenciálním klientem do pěti minut. Obrat platformy meziměsíčně roste o 20 procent, což potvrzuje zvyšující se zájem, který může trvat i nezávisle na znovuotevření kamenných ordinací. Podpora psychického zdraví zaměstnanců se stává i benefit trendem řady firem, do financování duševní podpory se nově pouští i VZP.

Téma přednášky: Od snu k realitě

foto

Petr Mandík


Mentor a co-founder startupbox

Petr si zažil své vyhoření, fuckup a totální změnu kariéry. Jako bývalý beachfootballový reprezentant umí podržet balón, ale i rozdat přihrávky. Měl digitální agenturu, jako mentor startupů působil v mnoha startupových programech a už několik let je certifikovaný Google trenér na Design thinking a entrepreneurship a rád předává své zkušenosti dále. Petr je co-founder digitálního mentora a průvodce startupovým ekosystémem se jménem Startupbox.cz, který dostal v loňském roce grant od Google.org. Zároveň je CMO ve vývojářské společnosti Magexo a má na starost go-to-market strategie nových produktů.

Téma přednášky: I f#ck-up může správně nakopnout

Selhání nebývá -in-. Nikdo se jím moc rád nechlubí. Jenže každý kopec někde začíná. Prostě neberte věci osobně a z neúspěchu se poučte. Čím více si natlučete tím si to lépe zapamatujete, a třeba vás to i více nakopne. Je lepší si přiznat, že nevím, že hledám. V mém příběhu jsem pár kopců zaži a rád se podělím o své zkušenosti.

foto

Bára Sochorová


Editorka a producentka

Editorka a producentka podcastu 5:59, který se od 11. dubna 2022 vychází každý všední den na zpravodajském serveru Seznam Zpravy. Od r. 2019 byla členkou týmu podcastu Vinohradská 12, který si jen za první dva roky existence, stáhlo 9 miliónů posluchačů. Podcast 5:59 na Seznam Zprávách míchá zpravodajství s narativními postupy a často i zajímavým sounddesignem.

Téma přednášky: Podcast jako Tvůj booster

Když jsem jako stážistka začínala v Českém rozhlase, mé okolí se tvářilo, že audio je dávno pasé. Budoucnost je ve videu, říkali. A po deseti letech je audio zpět, silnější než dřív. Podcast zažil svůj boom ve Spojených státech, západní Evropě a teď dobývá i uši českých posluchačů. V týmu podcastu 5:59 vyrábíme v každodenní obrátce díly ze světa politiky, ekonomiky, sportu i kultury. A i když je to někdy na krev, neměnila bych. Možná je tohle i vaše cesta? Pojďme to zjistit spolu!

Workshopy

foto

Karolina Šolcová


Kariérová poradkyně, lektorka, novinářka, manažerka

Ráda spojuje svět terciárního vzdělávání, kariérního poradenství, transferu technologií, popularizace přírodních věd, vědy a výzkumu v praxi.

Téma přednášky: Klíčové kompetence pro praxi

Pro splnění snu se hodí správný mix dovedností a schopností. Každý něco umíme. Pro různé úkoly je potřeba trochu jiný mix. Jen je dobré najít, v čem si věřím. Zkusíme se nad hledáním společně zamyslet.

foto

Jaroslav Brýdl


Manažer v poradenské firmě

S lidmi se domlouváme každý den. Lidské interakce probíhají na mnoha úrovních a každý účastník sleduje svůj cíl. Když ale chceme něco vyjednat, musíme usilovat o win-win výsledek. Přes sedm let školím nové obchodníky, umím sestavit tým a dovést k tomu, abychom na konci jednání měli vždy spokojeného zákazníka. Rád svoje zkušenosti z reálné praxe předám.

Téma přednášky: Jak na vyjednávání?

Cílem workshopu bude zlepšení se v komunikování svých požadavků v běžném i pracovním životě. S vyjednáváním se setkáváme v běžném životě na každém kroku. Proto je dobré znát nejen teorii, ale i praxi jak dosáhnout svého cíle ke vzájemné spokojenosti všech zúčastnéných stran.

foto

Jan Kocmata


Manažer rozvoje v NN

Honza má za sebou zkušenosti s vedením IT týmů a s projektovým řízením. Je zastáncem neustálého osobního rozvoje a v posledních letech pomáhá najít tu správnou cestu v oblasti seberozvoje i ostatním kolegům z NN. Své letité zkušenosti s prioritizací vám předá na praktickém workshopu, který vám pomůže určit si priority a naplánovat svůj čas.

Téma přednášky: Jak rozporcovat slona

Čeká vás důležitý úkol a nevíte, kde začít? Přemýšlíte, jak „rozporcovat slona“ a z velké výzvy učinit malé, splnitelné úkoly? Zároveň chcete nahlédnout pod pokličku plánování v rámci velkých projektů? Potom určitě přijďte na Honzův workshop, kde vám ukáže, jak se dají i velké projekty naplánovat a zvládnout a vyhnout se tak velkému stresu, bezesným nocím a prokrastinaci.

FAQ

Kolik stojí vstupenka na konferenci a co za ní dostanu?

Vstupenka stojí na celý den přednášek a workshopů jen 150 Kč!

Jak se přihlásím na workshopy a koučink?

Pokud jsi si zakoupil vstupenku, tak si ten svůj vybereš v pohodlí domova s možností přihlásit se na workshop, nebo osobní koučink. Nejpozději 14 dní předem ti pošleme podrobné informace na Tvůj email. Pokud Ti nic nedorazí, napiš na pavel@riseandshine.cz.

Když budu mít hlad, budu si moci něco koupit?

Na místě nebo v nedalekých restauracích je možné zakoupit si vydatný oběd. Protože nám záleží na přírodě a nechceme používat zbytečné plasty, přines si svůj hrníček přímo na konferenci, do kterého dostaneš během polední pauzy čaj nebo kávu. To přeci stojí za to, ne?

…a co afterparty?

Víme, že po akci je třeba vstřebat a prodiskutovat všechny dojmy a pojmy. Proto afterparty intenzivně řešíme. A až budeme vědět místo a čas, hned Ti dáme vědět. Partyyy…!

Stále ti chybí informace?

Napiš na pavel@riseandshine.cz nebo na jana.grofova@careermarket.cz

Přijď si pro tu nejlepší inspiraci


"Nevíš, čím bys chtěl být až vyrosteš?". Poslech inspirativních spíkrů ti může ukázat směr. Bára Sochorová, Matěj Krejčí, Petr Mandík, Lukáš Krčil jsou mezi prvními jsou prostě skvělí. Zají má tě, co dělají do takové hloubky, že to vystoupení na konferenci prostě nepokryje? Zkus si s nimi domluvit schůzku mezi čtyřma očima. A nezapomeň se připravit na otázku „jak ti můžu pomoci,“ protože ta bezpochyby přijde.

Zjisti, co firmy zajímá a zlepši se v tom


Dnes se v řadě firem a organizací poptává spíš mindset a soft-skills, ale ne hard-skills. Naučit se dá leccos, ale povaha člověka a jeho vnímání už je dané. Takže si najdeš workshopy či přednášky, které tě zajímají. Začneš pak dělat to, v čem jsi nejlepší. Třeba u nás objevíš něco úplně neznámého, co tě nasměruje.

Objev v sobě potenciál


Je občas důležité vidět přes stromy i les. Mnohdy člověk neví, kam by měl jít a co dělat. Když děláš věci každý den stejně, občas prostě nevidíš překážky, které stojí v cestě. Ztratíš širší pohled a nevnímáš příčinu problému. Proto pro tebe máme kouče. Pohled zvenčí pomůže najít balvany na cestě, které nevidíš. Někdy se dají snadno odstranit a tvoje sny budou dosažitelnější. Koučování je proces, při které se obě strany od sebe navzájem učí. Kouč je sice ten, co řídí, ale díky tomu ty se posouváš stále vpřed rychleji, než pokud by ses snažil na všechno přijít sám. Tento vztah pak může vytvářet neomezený potenciál pro posun.

Získej spousty skvělých kontaktů


Konference na začátku pracovní kariéry mohou být trochu děsivé, zejména pokud tam jsi sám/sama. My věříme, že to je pro pracovní kariéru jedna z nejdůležitějších věcí. Protože to, jaké lidi tam potkáš, může mít v budoucnu zásadní význam. Nejen, že se po pár prvních konferencích budeš už cítit jako ryba ve vodě, networking půjde sám a budeš potkávat známé tváře. Ale také je velká šance, že zde potkáš někoho se stejným mindsetem, přeci jen jste se oba/obě rozhodli přijít. A kdo ví, třeba jednou někoho z konference potkáš v práci a budete kolegové. Takže tahle nová přátelství, která na konferencích navážeš, mohou být velkým přínosem do tvé budoucí kariéry. A nezapomeň se na konferenci zastavit u stánků sponzorů. Nikdy nevíš, jestli náhodou pro tebe nemají tvoji práci snů už teď.

Novinky

Stáže? Stáže!
20. duben

Stáže? Stáže!

Schopní studenti si uvědomují, že diplom už není patent na dobrou práci a kariérní start. Pokud si chce absolvent vybrat podle svého gusta, musí se rozhlížet včas.

PŘEČÍST CELÉ
5 důvodů, proč vyrazit na konferenci
13. duben

5 důvodů, proč vyrazit na konferenci

Může jich být samozřejmě i víc, my nabízíme malé zamyšleni.

PŘEČÍST CELÉ
K čemu mi je dobrý kouč?
5. duben

K čemu mi je dobrý kouč?

Když občas ztratím cestu. V situaci, kdy hledám průvodce, může být skvělou volbou.

PŘEČÍST CELÉ
Jak pečovat o osobní rozvoj?
30. březen

Jak pečovat o osobní rozvoj?

Víme, o co vlastně jde? Častou odpovědí jsou jen pokrčená ramena.  

PŘEČÍST CELÉ

Rise@Shine


studentům, kteří na sobě chtějí pracovat, otvíráme dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby vyrostli jako lidé a v životě dělali to, co je bude naplňovat.

CareerMarket


pomůžeme motivovaným studentům a absolventům najít správný směr kariéry. Pomůžeme najít optimální pracovní uplatnění či stáž. Podporujeme váš rozvoj prostřednictvím vzdělávacích kurzů, online i offline eventů, poskytujeme široký poradenský servis.

Hlavní partneři konference

Mediální partneři

Partneři

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist