Liftago - inkubátor talentů

Příležitost pro rozjezd kariéry. Přijímáme talenty na placenou stáž v zákaznickém servisu, s možností zapojit se do dění v dalších odděleních a najít si to svoje.

 

 

Co je Liftago?

Liftago je česká taxi aplikace s více než 270 000 zákazníky v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Liberci a Bratislavě. Přinesli jsme do taxislužby digitální konkurenci mezi řidiči. Aplikace je založená na principu výběru z nabídek konkrétních řidičů v okolí podle odhadu ceny, vozu a hlavně hodnocení řidiče předchozími zákazníky. 

Naším cílem je poskytnout alternativu k vlastním autům v centrech měst, poskytnout celonárodní dopravu od ostatních dopravních prostředků až ke dveřím, a dále expandovat.

Taky se můžeš podívat na video, co o Liftagu říká náš CEOtřeba tady, nebo taky tady

 

Co bude tvojí náplní práce?

PRVNÍ 3 MĚSÍCE

Zákaznická péče je místo, odkud se dá detailně poznat jak appka, tak to, jak náš business funguje. V prvních 3 měsících stáže z tebe vyškolíme profíka zákaznického servisu. 

Zákaznický servis je v jádru každého dobrého podnikatele. Vyžaduje osobnost, která ráda o lidi pečuje a sálá pozitivní energií. Hledáme někoho kdo má zápal pro zákaznickou zkušenost.

ZBYTEK STÁŽE

Po 3 měsících, kdy se u nás už rozkoukáš, si k zákaznické péči ještě vybereš oblast, ve které bys chtěl realizovat svůj projekt.

Jestli jsou ti blízko data a práce s řidiči, může to být supply, kde v systému žonglujeme s různými nástroji tak, aby si poptávka s nabídkou hrály do noty. Pokud je ti blízký kontakt s klientem, můžeš být opora obchodníkům při péči o firemní klienty, a pokud miluješ čísla a jsi zároveň kreativní, v marketingu tě rádi přivítají. Uhranout ti může i technická stránka produktu a pracovat tak můžeš přímo s vývojáři.

 

Více informací na https://try.liftago.com/staz/

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

1858+

zapojených uchazečů

1744+

zaměstnavatelů

2027+

vědeckých pozic

14+

let zkušeností

TOPlist