Poradenství a pracovní uplatnění v oblasti přírodních a technických věd
CareerMarket Den firem pro matematiku a informatiku Den firem pro matematiku a informatiku 27. 11. 2017

Den firem pro matematiku a informatiku listopad 2017

Termín: pondělí 27. listopadu 2017, 9:00 – 17:30 hodin

Místo: Matematicko-fyzikální fakulta UK v Praze, Malostranské náměstí 25, Praha 1


FOTOGRAFIE ZE DNE FIREM


PŘEHLED ZÚČASTNĚNÝCH FIREM

Accenture, stánek č. 3

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 411 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení.
 

Ataccama, stánek č. 20

Jsme Ataccama, česko-kanadská firma, která z Prahy a Toronta už 10 let dělá globální byznys. Vyvíjíme platformu softwarových aplikací, které našim klientům z Fortune 500 společností pomáhají zpracovávat (big) data. Baví nás nejnovější technologie, stojíme za vybudováním jedné z největších technologických komunit v Praze a pořádáme pravidelné meetupy (CS HUG).

Nudit se s námi rozhodně nebudeš. Kromě zajímavé práce v novém officu v Karlíně u nás najdeš i skateboardy na rychlejší přesuny po kanclu, kola, playroom s Xboxem a spoustu nadšenců, kteří si s tebou rádi zahrají deskovky nebo půjdou zasportovat. Přidáš se?
 

AVAST, stánek č. 13

Avast je jedním z největších poskytovatelů zabezpečení na světě, který používá technologie nové generace k boji proti kyberzločinu v reálném čase. Na rozdíl od jiných společností využíváme naplno potenciál strojového učení v cloudu, kde dokážeme zpracovávat neustálý proud dat od našich více než 400 milionů uživatelů. To nám umožňuje neustále vylepšovat a zdokonalovat naše systémy, díky nimž je náš modul umělé inteligence chytřejší a rychlejší než kterýkoli jiný.
 

Bezpečnostní informační služba, stánek č. 15 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA je zpravodajská instituce českého státu, která působí uvnitř jeho území. Pro svou činnost využívá velké množství ICT technologií v různém rozsahu.

Je pro Vás ICT něčím víc než jen pouhou prací?

Chcete se rozvíjet a pracovat s moderními technologiemi nebo chránit zájmy ČR v oblasti kyberprostoru?

Pokud ano, tak je pro Vás určena nabídka práce v oblasti ICT. Specialista ICT pracuje v oblastech tvorby síťových řešení, programování a kybernetické bezpečnosti.
 

CEMEX, stánek č. 8

Společnost CEMEX byla založena v Mexiku v roce 1906 a dnes po celém světě zaměstnává téměř 43 tis. lidí. V České republice je CEMEX od roku 2005 a v současnosti je jedním z předních poskytovatelů integrovaných stavebních řešení. Provozuje 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v ČR zaměstnává přes tisíc pracovníků a je držitelem ocenění Best Employer Česká republika 2014.

CEMEX Services Group s.r.o. was established in June 2016 in Prague as a dedicated service center for CEMEX in specific areas of the business worldwide. Our objective is to share best practices and maintain the position of a Centre of Excellence in the areas of Process, IT, Business Service Operations for the CEMEX organization. Our reach is global as well as local; our experts support the Czech, European and global businesses and operations.CertiCon, stánek č. 31

Jsme česká technologická společnost zabývající se inovacemi a vývojem softwarových a hardwarových řešení pro oblasti zdravotnictví, telekomunikace či automobilový a letecký průmysl. Velmi úzce spolupracujeme se špičkovými technickými univerzitami a výzkumnými laboratořemi v celé Evropské unii. Naše projekty realizujeme po celém světě. V současné době zaměstnáváme více než 350 zaměstnanců v Praze, Plzni a Ostravě. Více informací na www.makejvit.cz.

Věděli jste, že…?

• Vyvíjíme software pro záchranu lidských životů?

• Dokážeme komunikovat s automobily a zjistit, co je trápí?

• Pomáháme zvyšovat bezpečnost na železnicích?

• Většina projektů je realizována dle standardů Průmyslu 4.0?

• Dlouhodobě se nám daří získávat prestižní ocenění nejen na domácí, ale také zahraniční scéně (European Business Awards, CZECH Stability Award)?CS SOFT, stánek č. 36 

CS SOFT a.s. vyvíjí vysoce pokročilé certifikované ATM (Air Traffic Management) systémy s veškerou servisní podporou dostupnou všem zákazníkům. Naše znalosti a rozsáhlé zkušenosti jsou založeny na více než dvou desetiletích profesionálního leteckého programování a realizací produktů, které byly vyvíjeny ve spolupráci s řídícími letového provozu, letišti, handlingovými agenturami a záchrannými složkami.Česká pojišťovna, stánek č. 30 

Víme, že kvalifikovaná práce u velkých společností se v životopisu dobře vyjímá, a také víme, že studentům a čerstvým absolventům dokážeme poskytnout velkou podporu na startu vaší kariéry. U nás nebudete jen jednou/jedním z mnoha – uvědomujeme si totiž, že právě vaše energie, neotřelý pohled na věc a nadšení nás dokáží inspirovat a přinášet nová řešení.
 

Česká spořitelna, videoprezentace v Malé aule 

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.
 

Československá obchodní banka, stánek č. 18 

Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB), působí jako univerzální banka v České republice. ČSOB byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací s působností na československém trhu. V červnu 1999 byla privatizována – jejím majoritním vlastníkem (od roku 2007 jediným) se stala belgická KBC Bank, která je 100% dceřinou společností mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC Group. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu; slovenská pobočka ČSOB byla transformována do samostatné právnické osoby k 1. lednu 2008. Od 1. ledna 2013 uspořádala KBC Group své aktivity na klíčových trzích do tří obchodních divizí – Belgie, Česká republika (zahrnuje všechny obchodní aktivity KBC v České republice) a Mezinárodní trhy.

ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty).
 

Datlowe, stánek č. 4 

Vyvíjíme aplikace pro zpracování a analýzu nestrukturovaných dat – volně psané texty, obrázky – v oblastech jako jsou bankovnictví, zdravotnictví, právní dokumentace a další. Z textů umíme extrahovat informace, vyhledávat v nich a budovat nad nimi prediktivní modely pomocí strojového učení. To vyžaduje kreativní myšlení, pochopení širšího kontextu i dobrou orientaci v algoritmech a databázích. Při vývoji aplikací sázíme na nejnovější technologie jako streaming architecture, Docker Swarm, Azure, ReactJS. Programujeme především v Javě a JavaScriptu, ale také v Groovy, Python, R nebo C#.
 

DCIT, stánek č. 6

IT SecurityDeloitte, stánek č. 33 

Jsme Deloitte, mezinárodní firma, která je pro většinu lidí spojená s auditem či daňovým poradenstvím. Děláme ale také podnikové poradenství v nejrůznějších oblastech. Zabýváme se IT a máme specialisty na aplikovanou analytiku či Big Data. Rozumíme datovým skladům a datové kvalitě. Naši experti se věnují informační bezpečnosti, IT auditu, řízení velkých IT projektů nebo využití nových digitálních technologií pro transformaci firem. Ve výsledku se na nás obrací klienti tam, kde potřebují udělat opravdu velký skok kupředu či mají složitý problém.
 

EY, stánek č. 9

Již více než 100 let je naše historie psána miliony příběhů lidí a firem. Pomáháme jim uspět, realizovat sny a dělat práci den za dnem efektivnějši. Přispíváme k rozvoji byznysu na všech kontinentech. A děláme to dobře. EY je pro mladé lidi třetím nejatraktivnějším zaměstnavatelem světa. Jsme konzultační firma a patříme mezi tzv. Big 4. V Česku je nás přes 1000, najdeš nás v Praze, Brně a Ostravě. Láká tě začít kariéru po našem boku? Hledáme nové kolegy do různých oddělení:

• Advisory

• Audit

• Daně a právo

• Forenzní služby

• Transakce

Gemalto, stánek č. 28 

Nezáleží, zda jsi softwarový vývojář, tester či máš spíše blíže k hardwaru – pokud chceš tvořit budoucnost na poli digitální bezpečnosti, ozvi se nám. Možná nás neznáš podle jména, ale určitě nás znáš skrze naše produkty, které využívají více jak 2 miliardy lidí po celém světě. Ve svém telefonu máš možná náš software, tvůj biometrický pas používá naši technologii. Naše M2M modemy dělají internet věcí skutečností. Spolupracujeme na projektech jako například Národní registr v Ománu, e-ID ve Švédsku, e-pasy v Gabonu a mnoho dalších.
 

GoodData, stánek č. 17

Czech – Born, Silicon Valley – Centric

V GoodData vyvíjíme vysoce dostupné distribuované komponenty v Erlangu a Javě, zatímco UX tým designuje novou verzi javascriptové aplikace pro datové analytiky. Nedílnou součástí týmu jsou administrátoři, kteří se starají o privátní cloud, v němž databáze HP Vertica, PostgreSQL nebo MongoDB mají k dispozici desítky TB paměti. Toto vše pak využívá náš algebraický engine, který automaticky překládá sofistikované dotazy do SQL, aby uživatelé získali znalosti o svých datech co nejrychleji.
 

JetBrains, stánek č. 12 

JetBrains je přední tvůrce nástrojů pro profesionální vývojáře, které jim pomáhají při tvorbě pokročilých technologií a také pracovat rychleji, přesněji a ještě efektivněji. Společnost byla založena v Praze v roce 2000 třemi vývojáři jako startup-ový projekt. Dnes je společnost JetBrains s více jak 700 zaměstnanci přítomná na globálním trhu. Centrála se nachází v Praze, další pobočky pak v Rusku, Německu, USA a společnost operuje také pomocí široké sítě partnerů po celém světě. Produktové portfolio JetBrains čítá mnoho oceňovaných nástrojů, jako například IntelliJ IDEA – chytrý nástroj pro vývoj v technologii Java a ReSharper – doplněk Visual Studia od Microsoftu. Pro práci si vybralo produkty JetBrains 431 společností z Fortune 500. Pro více informací přejděte na www.jetbrains­.com.
 

Jumpshot, stánek č. 1 

Jsme start-up sídlící v Praze, Brně, NewYorku a San Franciscu. Našim hlavním cílem je efektivní zpracování BigDat tak, aby se co nejrychleji dostala k zákazníkům, identifikace klíčových informací pro klienty a také monitorování kvality dat. Využíváme největší zdroje agregovaných dat od milionů zákazníků po celém světě a propojujeme je řadou aplikací, které přinášejí opravdu jedinečné a přehledné analýzy.
 

Komerční banka, stánek č. 16 

Komerční banka patří na českém trhu mezi jednu ze tří největších a nejvýznamnějších bankovních institucí. Byla založena v roce 1990 a v současné době je dceřinou společností francouzské skupiny Société Générale, která patří mezi největší peněžní domy v Evropě. Poskytuje komplexní služby v oblasti drobného, podnikového a investičního bankovnictví pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu.

Studenti a absolventi patří ke skupině, které věnujeme zvýšenou pozornost. Právě oni jsou zdrojem inovací, které posouvají naši banku vpřed. A proto jim u nás pomáháme nastartovat jejich profesní dráhu a rozvíjet svůj potenciál.

Nabízíme pro studenty:

  • Možnost poznat bankovní prostředí a získat praxi formou vysokoškolské stáže, brigády nebo zkráceného pracovního úvazku v rámci celé Komerční banky.
  • Aktivní účast v inovačních a FINTECH soutěžích a projektech.
  • Prostor pro vlastní nápady a jejich následnou realizaci v rámci našich programů „Academy“.
  • Možnost zpracovat u nás svou bakalářskou anebo diplomovou práci.

Nabízíme pro absolventy:

  • Jedinečnou příležitost nastartovat svou kariéru a získat zkušenosti na juniorních pozicích v různých odděleních napříč Komerční bankou.
  • Možnost účasti v rozvojovém a integračním programu přímo pro absolventy „ConnectinG“.
  • Prostor pro seberealizaci a jasný plán kariérního růstu.
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí, jak na centrále, tak i v distribuč­ní síti.
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti.


KPMG Česká republika, stánek č. 10 

V KPMG neděláme jen audit a daně. Patříme k jedničce na trhu i v IT poradenství, business intelligence nebo datové analýze.

Toužíš po firmě, která ti dá to nejlepší vzdělání, skvělý začátek úspěšné kariéry a zároveň se k tobě bude chovat lidsky a přátelsky? Podívej se, jak to u nás chodí na www.vyrostlij­sme.cz.

Ať se poohlížíš po placené stáži, nebo chceš pracovat na plný úvazek, u nás tě hned od začátku zapojíme do zajímavých projektů jako plnohodnotného člena týmu. Hledáme většinou studenty ekonomických a technických oborů, ale hlavní je pro nás tvoje motivace. Ukaž nám, co v tobě je, a dej nám o sobě vědět!
 

LMC, čajovna naproti schodišti 

Vyvíjíme a provozujeme největší české job boardy Jobs.cz (btw nejstarší komeční doména českého internetu:), Prace.cz, ale i řadu dalších služeb a aplikací jako Práce za rohem, Seduo.cz nebo Profinaut. V naší “LMC garáži” ale samozřejmě neustále makáme na dalších nových produktech.

Od začátku roku 2018 rozjíždíme nový trainee program Talent Incubator, primárně určený právě pro studenty VŠ. Na výběr bude z pozic jako R&D Data Sientist, Business Intelligence Analyst nebo PHP Developer. Moc rádi ti o tom v naší čajovně řekneme víc.
 

Memsource, stánek č. 7 

Memsource is a leading cloud-based translation platform that enables global companies, agencies, and translators to collaborate in one secure online location. Founded in 2010, Memsource is internationally recognized for providing an easy-to-use, yet powerful translation environment which processes 1.5 billion words per month from over 200,000 users around the world. Combining robust performance, customizable features, and user-friendliness, leading translation buyers and providers use Memsource to reduce costs, automate workflows, and streamline their translation process.
 

Mews Systems, stánek č. 32 

Vyvíjíme moderní cloudový hotelový software, kterým měníme tvář hotelnictví v ČR i ve světě. Působíme ve více jak 30 zemích světa, od Peru po Japonsko. Naši platformu používá více jak 250 hotelů a hostelů. Denně náš systém odbaví více jak 10 000 hotelových hostů. Tým složený z absolventů a studentů MFF UK a ČVUT FIT.
 

mgm technology partners, stánek č. 27 

mgm technology partners is a fast growing company with a strong values and appreciation for its employees. We take pride in team success and we would be happy to share the new exciting challenges and achievements with you! Our office is situated in a heart of Letná with many cafes and restaurants around. No openspace, no corporate mentality. We want you to grow, develop and feel good – endless coffee supplies included.

We are looking for bright, talented people with the passion for IT! Would you like to find out more about our long history of successful projects in software development and e-commerce? Come and talk to our best developers!
 

MSD IT, stánek č. 21 

MSD patří mezi přední světové farmaceutické společnosti zaměřující se na vývoj inovativních léčiv. Pražský MSD IT Hub, který zaměstnává více než 600 lidí, spoluurčuje směr digitální revoluce ve zdravotnictví: zabývá se softwarovým inženýrstvím, IT provozem, digitálním marketingem, vytváří matematické modely a business analýzy, zkoumá využití mobilních technologií, vytváří aplikace pro řízení prodeje, výroby, výzkumu a vývoje léků apod.
 

NCR, stánek č. 24

NCR is a diverse business with 29,000 people in over 180 locations. We’re the leading provider of global point-of-sale software for the retail and hospitality industries. We're changing how people everywhere bank, shop, eat, and travel. How? Simple. We run the everyday transactions that make people's lives easier. Our software, hardware, and services enable 550 million transactions daily and our promise is that every interaction people have with NCR is an exceptional experience. We value ideas. We have a history of firsts. The first cash register. The first fully transistorized business computer. The first self-service check-in.

We pioneered satellite transmission for data, signature capture and self checkout. We invented microencapsulation technology and the LCD screen. Today NCR holds around 2500 patents globally and we're still working at the leading edge of technology. If you have ideas and you like to work at pace, you'll be in your element here. Our Prague center of excellence is one of our major SW engineering centers for retail and hospitality, looking for new talent!
 

Oracle, stánek č. 34

Dalo by se říci, že v Oracle jsou databáze a Java doma. Firmu založil v roce 1977 Larry Ellison, který Oracle stále kormidluje vpřed. Dlouhá historie dělá z Oraclu technologicky silnou firmu s portfoliem mnoha tisíc produktů, jako jsou cloudové aplikace, vývojová prostředí pro developery či frameworky, ale i hardware a servery, které používají miliony zákazníků po celém světě.

Oracle v Praze čítá zhruba 700 zaměstnanců, z čehož 250 jsou vývojáři, testeři, databázoví specialisté, UX designéři či techničtí konzultanti. Nachází se zde také velké obchodní oddělení a konzultanti. Do budoucna se chceme stát největší cloudovou firmou na světě. Chcete nám pomoct? Dejte nám o sobě vědět nebo se stavte na našem stánku. Hledáme studenty na poloviční úvazek i absolventy po škole.
 

Profinit EU, stánek č. 2 

Od roku 1998 poskytujeme komplexní IT služby od návrhu business a IT architektury až po dodávky celých řešení. Pracujeme pro více než 50 významných společností z oblastí financí, telekomunikací a státní správy. V České republice jsou to mj. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, Vodafone nebo O2. V našem týmu najdete více než 350 nadšených a zkušených profesionálů. Patříme ke špičce v oblasti vývoje SW na zakázku, data managementu, datových skladů, business intelligence a big data science.

Práce v Profinitu

Naši konzultanti se zabývají analýzou, návrhem a vývojem moderních IT systémů. Většinou působí na projektech přímo u zákazníků. Právě možnost pracovat na různých projektech je na práci v Profinitu unikátní. U nás je možné získat zkušenosti rychleji a do hloubky. Nejsme korporace, kde hraje roli „politika“ nebo tisíc pravidel a nařízení, chováme se k sobě přátelsky a pomáháme si. Charakter a dobrá organizace práce nám umožňují nabízet studentům pružné pracovní úvazky.

Profinit a Matfyz

S MFF UK a spolupracujeme od roku 2007. Naši odborníci vyučují a cvičí specializované předměty přímo na fakultě. Společně s dalšími českými a slovenskými technickými vysokými školami a pod záštitou mezinárodní odborné organizace ACM organizujeme soutěž IT SPY, ve které odborná porota vybírá nejlepší diplomovou práci z oblasti informatiky a informačních technologií. V roce 2016 tuto soutěž vyhrál právě student Matfyzu!
 

PwC Česká republika, stánek č. 14 

IT & Technology Consulting, Data Science, App Development, Forensic Technology Services.


 

Ricardo Prague, stánek č. 25 

Ricardo je nadnárodní konzultační společnost, zabývající se technickým, strategickým a environmentálním poradenstvím. Naše společnost byla založena v roce 1915 Sirem Harrym Ricardo a stále šíří jeho vizi neustále se zvyšující efektivity a snižování spotřeby paliva a produkce odpadních látek. Naše společnost zaměstnává více než 2700 špičkových techniků, vědců a poradců po celém světě, jejichž odborné znalosti, zkušenosti a odhodlání udržují naši vedoucí pozici ve světě.
 

Rockwell Automation, stánek č. 22 

Rockwell Automation, the world's largest company dedicated to industrial automation, makes its customers more productive and the world more sustainable. Throughout the world, our flagship Allen-Bradley® and Rockwell Software® product brands are recognized for innovation and excellence. When you choose Rockwell Automation, you join countless talented employees who have helped us establish our leadership position in the automation industry over the past century.

You join a diverse, inclusive and global community with a passion for innovation. A place where you can partner with great minds and inspiring people. And a corporation backed by the financial strength that drives growth – and career opportunities. As much as we focus on our customers, we know our employees are key to our success and future. Helping you develop a rewarding career is a top priority. Because when you succeed, we succeed.
 

Seznam.cz, stánek č. 29 

Těžko byste mezi českými internetovými společnostmi našli zkušenější než Seznam.cz. Hodně se změnilo od roku 1996, kdy vše začalo seznamem českých webů. Dnes jsme velká společnost s více než 1000 zaměstnanci, která vyvíjí desítky internetových služeb a aplikací. Zkoušíme nové postupy a pracujeme s nejmodernější technologií. Naše stránky používá denně několik milionů lidí, což znamená velkou zodpovědnost za kvalitu práce. Přijměte zajímavou pracovní výzvu i vy a přidejte se do týmu.
 

SUSE LINUX, stánek č. 19 

SUSE bylo založeno roku 1992 a v současnosti je součástí skupiny Micro Focus. Primárně se sice zabývá Linuxem, ale kromě toho se jeho portfolio orientuje i na segment softwarově definovaných úložišť a zahrnuje i cloudovou platformu OpenStack.
 

ŠKODA AUTO, stánek č. 35 

Nenechte si ujet jedinečnou příležitost a staňte se součástí moderní a technologicky vyspělé společnosti, kterou je největší česká automobilka – ŠKODA AUTO. S historií sahající až do roku 1895 patříme mezi tři nejstarší výrobce automobilů na celém světě. Náš úspěch stojí především na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci. Tu u nás umíme náležitě ocenit, a nejen proto jsme se již po několikáté stali zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost profesního růstu vám spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z vás pod křídly Škodováckého šípu stanou špičky v oboru. Naprogramujte si svou kariéru ve ŠKODA IT a rozjeďte váš kariérní závod!
 

T-Mobile Czech Republic, stánek č. 11 

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Jsme členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, díky čemuž využíváme i její zázemí a zákazníkům nabízíme jen samá nej. Vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí T-Mobile i široké portfolio IT služeb a řešení systémové integrace pro firemní zákazníky a veřejnou správu.

Jaké to je u nás pracovat?

Na píchačky si u nás nehrajeme. Klidně si běž odpoledne zaběhat a večer pak doděláš, co potřebuješ. Každý nový zaměstnanec si vybere jeden z nejnovějších modelů telefonů a benefity dle svého gusta. Dbáme na zdravotní životní styl našich lidí, máme interní kouče a T-Univerzitu. Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivný přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli ti je naše firemní kultura blízká a myslíš, že bys k nám zapadnul/a, neváhej a dej nám o sobě vědět. Získáš tak nejen skvělý tým kolegů Chceš se hlavně věnovat studiu, práci nehledáš, ale chceš na sobě máknout? Své vědomosti si nenecháváme jenom pro sebe. Přihlas se na naše workshopy, přednášky, exkurzi, řekni o pomoc s diplomovou prací nebo buď mezi prvními, kteří se dozví o super Trainee pozici. Sleduj náš facebook T-Mobile Campus.
 

Tipsport, stánek č. 23 

Tipsport mění svět kurzového sázení, v prostředí jedinečné sázkařské komunity umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci. Společnost, která dominuje českému trhu, tak zároveň výrazně překračuje jeho hranice. V roce 1991 Tipsport vznikl jako lokální společnost s jedinou pobočkou ve středočeském Berouně. Dnes je mezinárodním holdingem s 3000 zaměstnanců, kteří v Česku pracují pro značky Tipsport a Chance a na Slovensku pro značku Tipsport.

Drtivá většina sázek je dnes přijímána on-line a tomu odpovídá i technologické směřování společnosti. Jedinečnými řešeními, šíří nabídky i hladinou kurzů se Tipsport už neměří s lokální konkurencí, ale obstojí v celosvětovém měřítku.
 

Unicorn, stánek č. 26 

Jsme dynamická skupina společností nabízející rozsáhlé informační systémy a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Patříme mezi největší firmy v České republice a jsme významným dodavatelem řešení na evropském trhu IT. Dlouhodobě je naším posláním přinášet zákazníkům prostřednictvím špičkových IT řešení, produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu.

Máme detailní znalosti z různých podnikatelských odvětví a rozumíme principům jejich fungování. Naše týmy systematicky vzdělávaných odborníků dokonale ovládají všechny v současnosti obvyklé IT technologie. Pro své zákazníky jsme již řadu let spolehlivým poskytovatelem řešení a služeb. Potvrzují to reference od více než 300 významných firem z 22 zemí světa.
 

Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i., stánek č. 37 

Ústav termomechaniky je vědeckovýzkumnou institucí Akademie věd České republiky. Hlavní náplní činnosti ústavu je mezioborový základní výzkum v těchto oblastech: dynamika tekutin, termodynamika, dynamika mechanických systémů, mechanika tuhých těles, interakce tekutin a tuhých těles, aerodynamika životního prostředí, biomechanika, mechatronika, elektrofyzika, elektrické stroje, pohony a elektronika a diagnostika materiálů.
 

Valeo, stánek č. 5

Valeo vyvíjí systémy aktivní bezpečnosti řidiče a systémy vedoucí k částečné nebo naprosté samostatnosti auta. Díky nejrůznějším novým technologiím umožňuje zábavnější i bezpěčnější jízdu.
 


Stránky věnované předchozím ročníkům

Den firem pro matematiku a informatiku duben 2017

Den firem pro matematiku a informatiku 2016

Den firem pro matematiku a informatiku 2015

Den firem pro matematiku a informatiku 2014

Den firem pro matematiku a informatiku 2013

Fotografie z jednotlivých ročníků naleznete v naší fotogalerii:

27. listopadu 2017

3. dubna 2017

Ročník 2016

Ročník 2015

Ročník 2014

Ročník 2013

TOPlist