Den firem pro matematiku a informatiku 2015

Pravidelné setkání firem se studenty a čerstvými absolventy matematických a informatických oborů.

Termín: pondělí 23. listopadu 2015, 9:00 - 17:30 hodin

Místo: MFF UK, Malostranské náměstí 25, Praha 1

Fotografie z DFMI 2015 si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

Katalog DFMI 2015 (pdf)

Den firem pro matematiku a informatiku 2015 - kompletní seznam účastníků

Accenture

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu prostřednictvím svých více než 319 000 pracovníků ve více než 120 zemích. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a komplexních znalostí napříč všemi odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými o rozsáhlý výzkum nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se vysoce výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve veřejném sektoru. Tržby společnosti dosáhly 30 miliard USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2014. Pražská pobočka byla otevřena v roce 1991 a v současnosti Accenture v České republice zaměstnává přibližně 1900 pracovníků.

Alza cz a.s.

Obchodní společnost, jednička na trhu v IT a internetovém obchodování.

Aon Central and Eastern Europe a.s.

About Aon

Aon plc (NYSE: AON) is the leading global provider of risk management, insurance and reinsurance brokerage, and human resources solutions and outsourcing services. Through its more than 69,000 colleagues worldwide, Aon unites to empower results for clients in over 120 countries via innovative and effective risk and people solutions and through industry-leading global resources and technical expertise. Aon has been named repeatedly as the world's best broker, best insurance intermediary, reinsurance intermediary, captives manager and best employee benefits consulting firm by multiple industry sources. Visit www.aon.com for more information on Aon and www.aon.com/manchesterunited to learn about Aon's global partnership.

Aon Benfield is the world’s premier reinsurance intermediary and capital advisor, providing clients with integrated capital solutions and services and advanced analytical services such as actuarial modelling,catastrophic modelling and model development. We have over 3,200 colleagues globally including 500 Analytics experts. The analytical department in Prague plays crucial role in supporting the business in Central and Eastern Europe and often even on worldwide level.

ARTIN

Artin je společnost, která poskytuje profesionální služby v oblastech softwarový vývoj a integrace, quality assurance, support a konzultace. Dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí úspěšně uplatňuje v různých segmentech trhu: Telekomunikace, pojišťovnictví a finančnictví, průmyslová výroba, služby. Zaměřuje se na vývoj v .NET, JAVA, analýza, testing a projektové řízení. Nově se také věnuje vývoji mobilních aplikací iOS i Android. Řídí se mottem „It is in the people“. :o)

Ataccama

Ataccama je česko-kanadská softwarová společnost, která pomáhá firmám maximálně využít potenciálu velkých dat a je významným hráčem na mezinárodním trhu v oblasti datové kvality. Na technologická řešení společnosti Ataccama spoléhá více než 250 zákazníků, od velkých nadnárodních korporací po středně velké organizace napříč odvětvími, a to především v Kanadě, Spojených státech, střední a západní Evropě. Analytická společnost Gartner zařadila společnost Ataccama na prestižní Gartner Magic Quadrant v oblasti nástrojů datové kvality a master data managementu.

Barclays

Investment bank, Development centre in Prague - 400 IT developers

CA Technologies

CA Technologies is a Fortune 1000 company with a startup mentality - and we´re searching for incredible, bright talent to dominate in the marketplace. Sure, CA has been a leading software company for nearly four decades, with a global customer base that includes the majority of the Fortune 2000 - but what excites us today is the opportunity to redefine the future of our industry in the age of cloud, mobile, social and big data. We have a daring vision and a powerful, expanding solution set that helps the world´s most successful companies realize their boldest objectives.

CertiCon a.s.

Společnost CertiCon je česká firma působící v oblasti IT již téměř 20 let. Specializujeme se na široké spektrum služeb ve vývoji a testování SW i HW. Našimi klienty jsou špičkové zahraniční i české společnosti s nimiž spolupracujeme na vývoji hi-tech řešení, např. pro medicínský, automobilový či letecký průmysl.

CGI IT Czech Republic s.r.o.

CGI je přední globální firma v oblasti IT konzultací a služeb.

COMMERZBANK

IT international department for Commerzbank.

Česká pojišťovna a.s.

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 180letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění.

České Radiokomunikace, a.s.

Lídr trhu v oblasti televizního a rozhlasového vysílání. Poskytovatel komplexních služeb datových center a ICT řešení, alternativní telekomunikační operátor.

ČSOB a.s.

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví. Hledáme šikovné studenty a absolventy MFF. Na veletrhu představíme trainee program pro specialisty finančních trhů a aktuální pracovní nabídky pro studenty a absolventy MFF v oblasti risk managementu.

IT v ČSOB:

Zastavte se za námi na stánku ČSOB či v aule na prezentaci a zjistěte více!:)

Odkaz na kariérní stránky.

DCIT a.s.

Společnost DCIT, a.s. působí na trhu v oblasti informačních technologií od roku 1993. Svým zákazníkům poskytuje širokou škálu komplexních služeb ze dvou hlavních oblastí, kterými jsou konzultační a auditorské služby v oblasti IT a vývoj software pro TV společnosti PROVYS.

Deloitte

Jsme Deloitte. Pomáháme špičkám českého i světového byznysu v oblastech jako jsou daně, právo, audit, finance, IT, doprava, energetika, HR a mnoho dalších. V České republice zaměstnáváme více než 850 odborníků a hledáme nové kolegy. Máme kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Plzni, kde Tě rádi přijmeme do našeho kolektivu.

EY

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Naším cílem je přispívat nejen k rozvoji podnikatelské sféry, ale lidského společenství jako celku.

Gemalto s.r.o.

IT digital security.

GoodData s.r.o.

Jsme firma s pobočkami v San Franciscu, Praze a Brně a využíváme nejnovější technogie k vytvoření moderní vysoce zabezpečené cloudové platformy pro extrakci, správu a analýzu podnikových dat. Náš produkt využívá přes 40 % společností z žebříčku Fortune 500. V GoodData vyvíjíme vysoce dostupné distribuované komponenty v Erlangu a Javě, zatímco UX tým designuje novou verzi javascriptové aplikace pro datové analytiky. Nedílnou součástí týmu jsou administrátoři, kteří se starají o privátní cloud, v němž databáze HP Vertica, Postgres nebo MongoDB mají k dispozici desítky TB paměti. Toto vše pak využívá náš analytický engine, který automaticky překládá sofistikované dotazy do SQL, aby uživatelé získali znalosti o svých datech co nejrychleji.

Hewlett-Packard

HP is a technology company that operates in more than 170 countries around the world. We explore how technology as well as services can help people and companies address their problems and challenges, and realise their possibilities, aspirations and dreams. We apply new thinking and ideas to create more simple, valuable and trusted experiences with technology, continuously improving the way our customers live and work. No other company offers as complete a technology product portfolio as HP. We provide infrastructure and business offerings that span from handheld devices to some of the world's most powerful supercomputer installations. We offer consumers a wide range of products and services from digital photography to digital entertainment and from computing to home printing. This comprehensive portfolio helps us match the right products, services and solutions to our customers' specific needs. Everything we do, we do to make technology more practical, usable, and valuable to our customers.

Home Credit International a.s. (EmbedIT)

EmbedIT poskytuje komplexní IT služby skupině Home Credit a Air Bank (skupina PPF). Týmy se specializují na architekturu, analýzu, vývoj i provoz systémů a aplikací, které jsou nasazeny v 10 zemích světa: Česká republika, Slovensko, Rusko, Bělorusko, Kazachstán, Čína,Vietnam, Indie, Indonésie a Filipíny. Kromě jiného řídí 13 datových center po celém světě, které běžně obslouží více než 139 milionů transakcí denně. Momentálně má EmbedIT více než 700 zaměstnanců a stále roste. Nachází se v Brně, Ostravě a v Praze.

IBM Česká republika

IBM je přední světová společnost v oboru informačních technologií. Mezi její hlavní činnosti patří poskytování technických a konzultačních služeb, výroba a prodej počítačového hardwaru, middlewaru a softwaru.

ICZ

Poskytujeme komplexní IT řešení a služby se zaměřením na korporátní zákazníky napříč nejrůznějšími obory. Pokrýváme široké spektrum oblastí od vývoje a implementace infrastruktury a podnikových aplikací až po poradenství a svěřenou správu s mimořádným důrazem na všechny bezpečnostní aspekty.

Javlin a.s.

Javlin a.s. je úspěšná česká společnost s pobočkami ve Spojených státech amerických a Velké Británii, zabývající se technologiemi a službami v oblasti zpracování dat. Vyvíjíme platformu CloverETL.

Komerční banka a.s.

Komerční banka je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy.

KPMG Česká republika, s.r.o.

IT, Pojistná matematika, Audit, Daně.

mgm technology partners

Software development.

MSD IT Global Innovation Center s.r.o.

Today´s MSD is a global healthcare leader working to help the world be well. Through our prescription medicines, vaccines, biologic therapies, and animal health products, we work with customers and operate in more than 140 countries to deliver innovative health solutions. The MSD IT Glogal Innovation Center has been established in Prague to serve the IT needs of MSD´s evolving healthcare business, where healthcare and digital innovation continue to converge. It is a multi-disciplinary center that provides advanced IT capabilities to all MSD business lines and locations globally, complementing the on-site IT resources in the delivery and operations of MSD IT solutions. The MSD IT Global Innovation Center in the heart of Prague with startup atmosphere and flat, friendly and collaborative environment offers technology professionals incredible opportunities to learn from others around the world and to enjoy meaningful reward that technology careers don´t often bring: the satisfaction of helping to save lives.

NCR Česká republika, spol. s r.o.

Development Center of Excellance in Prague is focused on development of cool technologies in Hospitality and Specialty retail, including mobile POS solutions and full POS software solutions.

O2 Czech Republic a.s.

Jsme O2, integrovaný telekomunikační operátor na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř 8 milionů mobilních a pevných linek. Jako první operátor v České republice jsme spustili LTE, síť 4. generace mobilní komunikace. Poskytujeme také ICT služby a jako jediní na českém trhu vlastníme datová centra s certifikací Tier III.

PREGIS a.s.

Implementační a konzultační služby v oblasti informačních systémů a informačních technologií. Implementace, podpora, vývoj a školení informačních systémů SAP a ELO DMS. Více na "www.pregis.cz":http://www.pregis.cz.

PwC Česká republika

PwC poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby veřejným i soukromým organizacím v různých průmyslových odvětvích. Spojení znalostí a zkušeností více než 195 000 pracovníků ve 157 zemích nám umožňuje získávat důvěru veřejnosti a zvyšovat hodnotu podnikání pro naše klienty.

Ricardo Prague s.r.o.

Naše společnost zaměstnává více než 2100 špičkových techniků, poradců a vědců, kteří řeší náročné projekty v oblasti konstrukce spalovacích motorů, převodových ústrojí, vozidel, hybridních a elektrických systémů, i v oblasti analýzy dopadů na životní prostředí.

Salsita

Node.js = = fun

Sefira spol. s r.o.

Sefira je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Zaměřuje se na dodávky podnikových řešení, zakázkový vývoj specializovaných informačních systémů, bezpečnost enterprise aplikací (mobilní bezpečnost, autentizace, PKI, bezpečnost databází), poskytování služeb v oblasti systémové integrace, a návrhu i realizace firemní infrastruktury. Je autorem a dodavatelem řešení pro archivaci elektronických dokumentů OBELISK Archive a poskytovatelem služby pro ověřování platnosti digitálních certifikátů CertReview.

Seznam.cz, a.s.

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO je velká mezinárodní společnost a s více než stoletou tradicí výroby automobilů se řadí mezi 3 nejstarší automobilky na světě. Z původně malého výrobce jízdních kol a motocyklů se vypracovala na renomovanou a respektovanou značku, která je ceněna pro nadčasový design, funkčnost a spolehlivost svých výrobků.

Více než 1 000 000 prodaných vozů ročně; 120 let fungování společnosti na trhu, téměř 25 000 zaměstnanců a importéři po celém světě – fakta vypovídající o úspěchu ŠKODA AUTO, jedné z největších a nejúspěšnějších firem působících v České republice. Věděli jste, že pod pojmem ŠKODA AUTO se neskrývají pouze automobily, ale i práce s množstvím nejmodernějších IT technologií? Právě nyní hledáme nové kolegy pro nově budované Kompetenční centrum koncernové úrovně v Mladé Boleslavi.

Více informací na www.zivotniprilezitost.cz

Tipsport a.s.

Jsme český provozovatel kurzového sázení, leader na českém trhu, zajišťujeme rozsáhlý interní vývoj aplikací se zaměřením na moderní trendy a technologie.

Unicorn

Patříme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě. Dáme ti příležitost vyvíjet řešení pro největší společnosti na trhu a podílet se na mezinárodních projektech.

ZOOM International

Multimedia, Call Recording and Quality Management Solutions.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist