Accenture

Accenture je vedoucí, globální společnost nabízející odborné služby. Poskytujeme širokou škálu služeb a řešení v oblasti strategie, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů prostřednictvím přibližně 373 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Největším a nejvýznamnějším firmám ze všech odvětví pomáháme nastavit úspěšné strategie, navrhnout a implementovat plány, využít sílu digitálního světa – za pomoci tradičních i nových technologií – a dodat řešení.

Našim klientům se dokážeme postarat o provoz jejich podnikových procesů, infrastruktury i cloudových služeb. Accenture je jediná firma se schopností poskytovat takto široké spektrum služeb a řešení upravených pro jednotlivá odvětví. Tržby společnosti dosáhly 31 miliard USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2015.

Accenture působí v České republice od roku 1991 a poskytuje služby, jak domácím tak zahraničním firmám. Accenture nyní v ČR zaměstnává více než 2 000 pracovníků.

Sídlo

V Parku 2316/12
14804 Praha 4
ČR

Údaje

IČ 16188632
DIČ CZ16188632

Kraj

Praha

Založena

v České republice roku 1991

Pobočky

Obory, na které se zaměřuje

fyzika informatika matematika

avatary avatary

Kontaktní osoby jsou přístupné přihlášeným uživatelům zdarma.

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist