Exkurze - BIOanalytika CZ, s.r.o., Chrudim

Lokalita

Pardubický

Typ nabídky

exkurze

Platnost

SKONČENO

Obory
ekologie geografie chemie

Popis pozice

Možnost exkurze do společnosti BIOanalytika CZ, s.r.o.

Požadavky

Exkurze je možno se zúčastnit v počtu cca 5-10 osob a na základě domluvy přímo s vedením společnosti.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Píšťovy čp. 820
Chrudim
53701

Kontakt

+420 469 681 495

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 02. 02. 2007 a vyprší 01. 01. 2019

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

Učitel/učitelka na Gymnáziu Jevíčko

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka A. K. Vitáka...

Platnost do neuvedeno

BIOANALYTIKA CZ, s.r.o.

Exkurze - BIOanalytika CZ, s.r.o., Chrudim

Pardubický

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist