Technology Intern v #TomorrowByDeloitte/Inovačním týmu

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 19 dní

Obory
informatika Jiné matematika
video placeholder

Popis pozice

Do našeho inovačního týmu hledáme stážistu, který nám pomůže s projekty, které vyžadují i technické znalosti. Máš nadšení pro nejnovější technologie? Nenecháš se ošálit hezkou prezentací a umíš rozlišit digitální produkty a aplikace, které budou skutečně fungovat?

Kdo jsme: Náš inovační tým je unikátní jednotkou nejen v rámci českého Deloitte, ale i na poli samotných inovací. Netradiční je náš styl práce, projekty, cíle, kultura i složení týmu.

Inovacím se věnujeme už více než tři roky. Naším pilotním projektem byla tvorba databáze startupů v České republice, přičemž cílem bylo napojit se na startupovou komunitu a její neotřelé myšlení skrze analýzu trhu a pořádání pop-up akcelerátorů.

Po určité době jsme se ale rozhodli být týmem, který aktivně tvoří budoucnost a ukazuje směr. Intenzivně jsme začali pracovat s generací z a zapojili se do množství projektů podporujících komunity (od žen v businessu, přes děti a studenty až po seniory). Jsme #TomorrowbyDeloitte.

Tento rok v nás byla vložena důvěra budovat inovace pro celý region střední Evropy a ačkoliv ne všechny inovace jsou vázány na technologie, tento rok očekáváme spoustu projektů, které s nimi spojeny budou. Proto chceme v této oblasti náš tým posílit.

KLIKNI SEM NA PŘIHLÁŠKU

Požadavky

V inovačním týmu chceme doručovat projekty v té nejvyšší kvalitě. Proto hledáme kolegu či kolegyni, jež věří svému odhodlání, píli, zodpovědnosti, znalostem ze „svého“ oboru a nebojí se pracovat jak individuálně, tak i společně s ostatními členy týmu.

Hledáme někoho, kdo se zajímá o inovace a nové technologie, zvládne efektivně pracovat v angličtině a zapadne tak do našeho mezinárodního týmu a má zkušenosti z těchto oblastí:

  • Obecné IT zaměření
  • Vývoj digitálních produktů – aplikací pro mobily, počítačových programů, her nebo webových stránek výhodou
  • Znalost kódovacích jazyků výhodou (Java, C#, Python)
  • Studium v zahraničí výhodou

Co za to?

  • Práci na DPČ či DPP
  • Naši důvěru a volnost při vedení (klidně i vlastních) projektů
  • Self development – máme vlastní online i offline vzdělávání a inovační knihovnu plnou skvělých knih!
  • Možnost Home Office
  • Kancelář s výhledem na Pražský hrad (a krásnou terasou na oběd!)
  • Kávu, čaj a ovoce neustále k dispozici
  • Grilovačky a týmové party (až situace dovolí:)
  • Kontakty na skvělé lidi, co ti vydrží celý tvůj (nejen pracovní) život
  • Cestovní pojištění
  • Firemní knihovna
  • Home office

Nástupní plat

po dohodě - formou DPČ či DPP

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Zobrazit detail této firmy