stáž - Kentico Academy

Lokalita

Praha, Brno

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 1 den

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Kentico Software

Popis pozice

V Kentico Academy se staneš součástí malého vývojového týmu (kolem pěti lidí), který funguje agilně ve dvoutýdenních sprintech. V Kentico Academy si vyzkoušíš práci full-stack vývojáře/vývojářky. Naučíš vás psát kvalitní kód, seznámíš se s moderními technologiemi a osvojíš si Scrum. Věnovat se budeš například:

  • JavaScriptu a práci v moderních frameworcích jako je ReactJS,
  • backend technologiím od společnosti Microsoft, .NET Core a jazyku C#,
  • Microsoft Azure
  • distribuovaným systémům na bázi REST a Web API,
  • tvorbě automatizovaných testů.

Stáže se otvírají od ledna pro čtyři student(k)y v Praze a Brně.

Požadavky

Kentico Academy je určena především pro student(k)y informatiky. Pokud tě baví práce s kódem a novými technologiemi, umíš základy programování a máš středně pokročilou znalost angličtiny, budete si určitě rozumět. Měl/a bys být ready dát stáži 20 hodin týdně po dobu půl roku. Není to práce na remote, ale on-site.

Nástupní plat

po dohodě formou DPČ

Další informace

Pokud to bude fungovat, můžeš si napsat i svou bakalářku, případně i zůstat jako kmenový vývojář.

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Kontakt