Stáž v České televizi

Lokalita

Praha, České Budějovice, Ústí nad Labem, Ostrava

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 25 dní

biologie ekologie farmacie geografie informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Česká televize

Popis pozice

Šikovných lidí není nikdy dost. Česká televize nabírá stážisty do řady pozic po Česku. Do redakce Zpráviček, mezi regionální krajánky - zpravodaje, HRisty, ekonomy...stačí zájem a splnit základní požadavky.

Co se nabízí za práci? Třeba...

STÁŽ V REGIONÁLNÍCH REDAKCÍCH pro SoME: Ústí nad Labem, České Budějovice

STÁŽ V TÝMU ZPRAVODAJSTVÍ - ZPRÁVIČKY

STÁŽ V TÝMU ĆT ART

A MNOHÉ DALŠÍ NA WEBU ĆT...třeba výzkum sledovanosti, interní audit, marketing etc

Požadavky

  • student/ka, optimálně dokončené bc. vzdělání
  • ochota pracovat min. 2,5 týdne
  • znalost MS Office
  • týmová práce

Nástupní plat

po dohodě, občas i zdarma

Požadované vzdělání

Bez specifikace