AWS Data Engineer (.NET) - Brno

Lokalita

Brno

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 25 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Datamole

Popis pozice

O pracovní příležitosti

Hledáš si zajímavou práci v přátelském, ale profesionálním prostředí? Přidej se k Datamole a pomoz nám posunout hranice elektronové mikroskopie z pozice software inženýra utilizujícího plejádu služeb cloudu Amazon Web Services (AWS).

POPIS POZICE:

Lákají tě big data? Pak jsi na správné adrese! Podílej se na vývoji platformy, která si klade za cíl pojmout, interpretovat a analyzovat petabajty dat, kontinuálně proudících ze softistikovaných věděckých zařízení.

Vedle implementace mikroservis zpracovávajících datové toky se budeš podílet i na architektuře objímajícího řešení, uspokojujícího vysoké kvalitativní nároky přostřednictvím více jak 30 AWS služeb.

POUŽÍVANÉ TECHNOLOGIE:

  • 30+ Amazon Web Services (EKS, Lambda, RDS, S3, DynamoDB, SQS, SNS, KMS, SSM, atd.)
  • AWS Cloud Development Kit (CDK) a Cloud Development Kit for Kubernetes (CDK8s)
  • Git, GitHub, GitHub Actions, JFrog Artifactory, Semmle, Atlassian tool stack
  • Docker, Kubernetes (Amazon EKS, AWS Fargate)
  • MariaDB, PostgreSQL, TimescaleDB
  • .NET 5, Python 3, TypeScript

Požadavky

BEZ ČEHO TO NEPŮJDE:

  • Praktická znalost Amazon Web Services nebo jiného etablovaného cloudu
  • Solidní základy v oblasti teoretické informatiky (datové struktury, algoritmika, OOP, atd.)
  • 2 roky profesionální praxe s vyšším programovacím jazykem, nejlépe s .NET/C#
  • Prokazatelná znalost principů široce rozšířených relačních a nerelačních databází
  • Komunikativní úroveň angličtiny

VÝHODOU JE:

  • Jakákoliv dosažená Amazon Web Services certifikace
  • Povědomí o Python ekosystému a AWS Infrastructure as Code (IaC) implementačních rámcích
  • Praktická zkušenost s Kubernetes či jiným kontejner orchestrátorem

Další informace

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

  • Přátelskou atmosféru malé firmy, kde je běžné si pomáhat a bavit se otevřeně
  • Možnost dělat práci, kterou máš rád, s lidmi, které si oblíbíš: zajímavé projekty, mladý tým kolegů, plochá organizační struktura, žádné zbytečné schůze, žádný dress-code
  • Čas a prostor pro soustředěnou práci (pracovní místo se 2 monitory, flexibilní pracovní doba, práce v malých týmech) a taky odpočinek (pravidelné teambuildingy, čas na kafe a pokec s kolegy, 5 týdnů dovolené)
  • Další výhody: týdenní knowledge sharing, knihovna, home office, hodiny angličtiny zdarma

Pokud máte o pozici zájem, pošlete CV na e-mail: tomas.sezima@datamole.ai

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

Vítězné náměstí 577/2
Praha
16000

Zobrazit detail této firmy