Cloud Operations Engineer

Lokalita

Vitězné náměstí, Dejvice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 7 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Datamole

Popis pozice

Hledáš si zajímavou práci v přátelském a profesionálním prostředí? Přidej se do našeho týmu 70+ tech nadšenců v Datamolu, kde inovujeme firmy pomocí AI, IoT a SW inženýrství.

Hledáme k sobě parťáka na pozici Cloud Operations Engineer, který zapadne do rodinného prostředí a bude součástí týmu zodpovědného za nasazení, provoz, údržbu a podporu našich datových produktů v IoT a AI/ML doméně.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT:

  • Budeš monitorovat a udržovat naši cloudovou infrastrukturu postavenou zejména nad Kubernetes, sbírat metriky, nastavovat alertovací pravidla a logování.
  • Budeš psát a validovat nasazovací procesy, poskytovat podporu při odhalování chyb a podílet se na přípravě požadavků, aby byly systémy operovatelné.
  • Dále budeš poskytovat technickou pomoc vývojářům z řad našich zákazníků, kteří nad touto platformou staví další technická řešení.

Požadavky

BEZ ČEHO TO NEPŮJDE:

  • Praktická zkušenost na obdobné pozici.
  • Znalost OS Linux a základů jeho správy.
  • Znalost internetových protokolů, zejména TCP/IP.
  • Ochota podílet se na připlácených směnách pro zajištění 24x7 podpory. V případě takové směny budeš dostupný na telefonu a reaguješ jen v případě neodkladného incidentu.

VÝHODOU JE:

  • Schopnost pracovat samostatně, chuť učit se nové věci a rozvíjet se hlavně v DevOps.
  • Znalost technologií jako Docker, Kubernetes, Ansible, Helm charts.

Další informace

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

  • Přátelskou atmosféru malé firmy, kde je běžné si pomáhat a bavit se otevřeně.
  • Možnost dělat práci, kterou máš rád, s lidmi, které si oblíbíš: mladý kolektiv, plochá organizační struktura, žádné zbytečné schůze, žádný dress-code.
  • Pohodlné kanceláře na Vítězném náměstí v Dejvicích přímo u zastávky tramvaje/metra: kuchyňky plné občerstven, terasa s grilem a odpočinkové místnosti.
  • Čas a prostor pro soustředěnou práci s pracovním místem a 2 monitory.
  • Další výhody: týdenní knowledge sharing, knihovna, home office, hodiny angličtiny zdarma.

Adresa

Vítězné náměstí 577/2
Praha
16000

Kontakt

karel.fiala@datamole.ai

Zobrazit detail této firmy