Systémový inženýr - junior

Lokalita

Sazečská 247/2, Praha 10

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Valeo

video placeholder

Popis pozice

Co Vás čeká?

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi v oblasti chytrých aut
  • Analýza požadavků od zákazníka
  • Definice a specifikace chování systémů
  • Podpora testovacích aktivit
  • Spolupráce s dalšími kolegy (HW, SW, konstruktéři)

Požadavky

A teď něco o Vás...

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření (ideálně elektro)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zájem o oblast automotive, nové technologie
  • Chuť učit se nové věci, proaktivita, kreativita

Další informace

My nabízíme:

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené a další placená či neplacená volna, flexibilní pracovní dobu a práci z domova, variabilní finanční bonusy (měsíční a pololetní, bonus za zlepšení, bonus k pracovnímu či životnímu výročí, bonus za doporučení nového zaměstnance až do výše 40 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době (ve výši 5% z hrubého platu až do výše 4166 Kč), stravenky a flexi-pasy, příspěvek na dojíždění nebo přestěhování, firemní kantýnu se širokým výběrem, snadnou dopravu do práce (firemní parkoviště, stanice metra, autobusů i tramvaje), tělocvičnu a relaxační zóny v budově, venkovní sportoviště (fotbal, basket…), místo na grilování, firemní akce, volné vstupenky do IQ Landie aj.

Adresa

Kuštova 2596/II
Rakovník
0

Zobrazit detail této firmy