Junior Security Consulting Analyst

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika Jiné technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Hledáme juniory, kteří budou rádi komunikovat s klientem, mají zájem o techničtější zaměření v oblasti Security, ovšem nejedna se však o operativu. Jedná se především o role juniorních analytiků, kteří pracují s klientem a podílí se na optimalizaci procesů. Dokážete překročit konvenční myšlení? Umíte se dívat na věci z nové perspektivy, vymýšlet inovativní řešení a máte zájem o oblast Security? Pak hledáme právě Vás!

Jak vypadá práce na projektu:

  • Úzká spolupráce s týmem klienta, kde budete provádět analýzu business požadavků v rámci security řešení.
  • Komunikace napříč týmy ohledně možného technického provedení.
  • Kooperace a spolutváření podkladů, dokumentace či nabídek.
  • Kontrola průběhu stavu projektu a následný reporting.

Požadavky

  • Zájem o Security, či konkrétní oblast Security (Cyber Security, Identity Management, Security Risk and Compliance, Data Protection and Data Governance).
  • Analytické myšlení, pozornost a pečlivost.
  • Komunikativní osobnost s prezentačními dovednostmi.
  • Zkušenost spojená s IT, či Securitou je pro nás výhodou.
  • VŠ vzdělání (technický obor je výhodou).
  • Pokročilá znalost angličtiny.
  • Čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího.

Další informace

Nabízíme:

  • Rozmanitou kariéru, kde každý projekt představuje novou výzvu a možnost naučit se něco nového.
  • Různorodé projekty v rámci celého spektra segmentů na trhu, možnost cestování.
  • Práci rozvíjející se oblasti Security s obrovským potenciálem.
  • Zaškolení od seniornějších kolegů v týmu, kteří s Vámi na projektech spolupracují a budou Vás provázet prvními kroky v Accenture.
  • Přístup k novým trendům v oblasti Security.
  • Interní nebo externí školení a certifikace v návaznosti na potřeby projektů a Váš osobní rozvoj.
  • Široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport, rekreaci, vzdělávání, penzijní a životní pojištění aj.

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy