Data Analyst junior

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika Jiné technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Jako analytik ve společnosti Accenture budete vytvářet stěžejní postupy, které napomáhají dodávat služby a analytická řešení firmám a inovují tím jejich portfolia.

Co můžete očekávat:

  • Aplikace matematických a analytických postupů na opravdová businessová řešení.
  • Vývoj analytických řešení využívající prediktivní modely, optimalizaci a data mining pro mezinárodní klienty v různých odvětvích.
  • Vaším cílem bude vyřešit klientův problém a zefektivnit fungování jeho služeb pomocí nových technologií a/nebo dodavatelů služeb.

Požadavky

  • Plynulou znalost českého/slovenského jazyka a velmi dobrou znalost AJ
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování
  • Zkušenost se zpracováním dat a jejich analýzou
  • Znalost následujících toolů výhodou: Python, Matlab, Mathematica, R, MS SQL/Oracle, SQL, Hadoop

Další informace

Divize Strategy&Consulting společnosti Accenture pomáhá řešit problémy klientů tím, že vyvíjí na míru vyrobená analytická řešení. V oblasti AI se stanete odborníky na vizualizaci dat a interpretaci výsledků analytických modelů.

Co nabízíme:

  • Pracovní příležitost v mezinárodní, dynamické firmě.
  • Nadstandardní tréninkový program.
  • Velmi dobré platové ohodnocení.
  • Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí.
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené,FlexiPassy, příspěvek na penzijní/životní připojištění,atd..).

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy