Online Marketing Intern

Lokalita

Utrecht, Nizozemí

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
Jiné
Zaměstnavatel

Popis pozice

Stáž v Nizozemí - Utrecht, The Netherlands Nizozemská marketingová společnost INTK hledá stážistu/ku na pozici - Paid Internship: Online Marketing

Kdo jsme my:

INTK je marketingová společnost specializující se na online marketing neziskových kulturních organizací. Naším cílem je z kulturních aktivit udělat nedílnou součást každodenního života každého člověka a ne jen výjimečnou aktivitu.

Kdo jsi ty (ideální stážista/ka):

  • Zajímá tě online marketing a digitální technologie

  • Český jazyk: rodilý mluvčí

  • Anglický jazyk: B2

Dočetl/a jsi to až sem, splňuješ požadavky a chtěl/a bys na stáž do zahraničí? Tak jdi na naše webové stránky, kde kromě dalších pracovních pozic najdeš i kontaktní adresu, kam můžeš poslat svou přihlášku.

Těšíme se na tebe!

Nástupní plat

400€

Další informace

Prosíme, posílejte své CV a motivační dopisy rovnou v AJ.