CEE PM Internship

Lokalita

Praha 4, Želetavská 1525/1

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika

Popis pozice

Jsme IT servisní organizace pro UniCredit bank, v IT projektovém oddělení vytváříme příležitost pro studentky / studenty zapojit se do malých projektů nebo subprojektů, ve spolupráci se zkušeným projektovým manažerem.

Co vás čeká: • Budete pracovat v mezinárodním prostředí, denně využívat angličtinu. • Vaše práce rozhodně nebude jednotvárná, setkáte se s mnoha operačními a databázovými systémy – PPoint, Excel, Sharepoint, Jira, MsProject. • Budete součástí mezinárodního týmu 13 lidí a mít skvělého a otevřeného manažera s dlouholetou zkušeností. • Budete řídit činnosti s plnou důvěrou a vytvářet kvalitní výsledek. • Budete se chtít časem pracovat na plný úvazek nebo se přesunout do zahraničí? Můžete třeba v rámci talent programu.

Co se u nás můžete naučit: • Psát projektovou dokumentaci. • Reportovat a monitorovat projekty. • Spolupracovat s dalšími týmy a našimi IT Factories v jednotlivých zemích. • Dodržovat procesy a zásady UniCredit Services.

Požadavky

Co k tomu potřebujete: • Velmi dobrou angličtinu k dennímu použití. • Být komunikativní a týmový hráč / týmová hráčka. • Dobře ovládat MS office. • Mít čas několikrát týdně 4-6h dle dohody.

Další informace

Praktické informace: • Místo pracoviště: Praha 4, Želetavská 1525/1. • DPČ/DPP. • Firemní notebook a příslušenství budete mít u nás k dispozici. • Nástup: ihned/dohodou

V době pandemie nám bylo umožněno být téměř pořád na home office, nyní se postupně vracíme do kanceláří, máme hezké pracovním prostředí s výbornou dopravní dostupností (pěšky z metra Budějovická do 10 min, případně přímo jede bus 1 zastávku až k budově Filadelfie), bezpečně můžete zaparkovat váš motocykl nebo jízdní kolo v budově zdarma. Sídlíme v lokalitě s výbornou občanskou a nákupní vybaveností v areálu BB Centra, jídelnu máme přímo v budově a máme možnost využít různé stravovací možnosti v blízkém okolí.

Jestli jsme vás zaujali, pošlete nám prosím vaše CV, děkuji. Vlasta Bučilová (vlasta.bucilova@unicredit.eu).

Adresa

Želetavská 1525/1
Praha
14000

Zobrazit detail této firmy