Ředitel/ka pro Maker Institute

Lokalita

VŠCHT Praha

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
Jiné
Zaměstnavatel

VŠCHT Praha

Popis pozice

Co bude náplní práce? Vedení malé, mladé a dynamické instituce, která má zázemí dvou veřejných VŠ a NTK s velkým potenciálem rozvoje. Vedení a rozvoj Fab-Lab Kampus Dejvice - první signální enklávy MI. Koncepce, produkce a marketing vzdělávacích kurzů, čerpajících z know-how zakládajících institucí (případná delegace a kontrola různých elementů tohoto procesu). Jakékoliv další projekty a kroky, které si ředitel/ka vymyslí a obhájí

Požadavky

Co očekáváme? Praktičnost, selský rozum, schopnost plánovat, pevnou vůli, jasný názor, spolehlivost, reprezentativnost a samostatnost. Dobrou schopnost koordinace více aktérů.

Požadované dokumenty: Strukturované CV (1 strana) Komentář 3 vlastních projektů (případně projektů s vlastní účastí), které uchazeč vnímá jako své nejhodnotnější. Cílem je zjistit, co považuje uchazeč jako hodnotný výsledek své činnosti. (2 strany)

Další informace

Jaké má práce výhody? Zajištěná makers dílna v centru Dejvic v NTK vybavená nejmodernějšími přístroji, celkem za 2,5mio Kč, zajištěné provozní finance do začátku projektu skloubení výhod akceschopnosti se stabilním zázemím, obrovský potenciál růstu a volné pole působnosti, přímé napojení na akademické půdy ~ zcela unikátní pozice mezi českou konkurencí: know-how, dobrá image,...

Odkaz na nabídku

Požadované vzdělání

Bez specifikace