ANALYTIK MARKETINGOVÝCH VÝZKUMŮ JUNIOR

Lokalita

Na Pankráci 123 / home office

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 35 dní

Obory
ekologie geografie Jiné matematika
video placeholder

Popis pozice

KDO JSME a KOHO HLEDÁME?

  • I když marketing pracuje s kreativitou a emocemi, každý krok je opřen o přesná data.
  • Stále se ptáme, zjišťujeme a ověřujeme, abychom věděli, kdo jsou naši klienti, co potřebují a jak jsou s námi spokojeni.
  • K naší akční, profesně seniorní kolegyni hledáme dalšího nadšence, který jí pomůže realizovat ještě více kvalitativních i kvantitativních výzkumů.
  • Letos už máme za sebou skoro 50 výzkumů (z velké části i interních za pomocí platformy Click-4-Survey) a ještě větší část stojí před námi.

Proto hledáme ANALYTICKÉHO ČLOVĚKA s otevřenou myslí, který je schopen pracovat s daty.

Požadavky

CO JE K PRÁCI POTŘEBA?

  • Povědomí o výzkumu, ideálně VŠ vzdělání s relevantním zaměřením
  • Umět připravit dotazník, zanalyzovat výsledky, připravit grafy a popisky
  • Schopnost analyzovat výsledky – ideálně v SPSS, „vyčíst“ klíčové informace
  • Nebát se práce s otevřenými otázkami v dotaznících
  • Zvládat MS Excel či PowerPoint
  • Flexibilita, když je práce více, výměnou za více volna v době, kdy práce je méně
  • Ochota pomoci při přípravě workshopů a interních průzkumů či při vyhodnocení realizovaných marketingových kampaní
  • Trpělivost a pečlivost pro nutnou administrativu (podklady pro fakturaci, vyhledávání obrázků, příprava reportů)
  • Ochota pomoci s vyhodnocením realizovaných marketingových kampaní
  • Vůle a chuť učit se i naslouchat

Nástupní plat

odpovídající

Další informace

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Příležitost učit se přímo od profesionálů a postupně přebírat vlastní agendu

  • Práci v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují

  • Možnost účastnit se seminářů/konferencí/snídaní organizovaných výzkumnými agenturami či diskusí či individuálních rozhovorů s reálnými klienty i obchodníky

  • Péči o profesní vzdělávání a odborný růst.

  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 sick days, 2 dny dobrovolnictví, 12000Kč ročně v Cafeterii, příspěvky na penzijní a životní pojištění, výrazné zaměstnanecké slevy, pestrý vzdělávací program atd.)

  • Pracoviště: Praha 4 – Pankrác

  • Termín nástupu: dohodou

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy