Junior Data Scientist

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 35 dní

Obory
informatika Jiné matematika
Zaměstnavatel

DataSentics

video placeholder

Popis pozice

Kdo jsme?

DataSentics je největší čistě machine learning studio v Česku a možná i ve střední Evropě. V Praze a Brně je nás už více jak 100 a najdeš mezi námi zkušené matematiky, dataře, vývojáře a architekty, kteří staví machine learning řešení pro větší firmy, ale i startupy.

U nás se setkáš s projekty jako:

  • predikce nejlepšího místa k otevření hospody a měření kvality piva z fotky

  • predikce důchodů desítky let dopředu

  • detekce podvodů v žádostech o pojištění

  • rozpoznávání zboží v regálech hypermarketů pomocí state-of-the-art computer vision

  • předpověď, kdy hráče přestane bavit online hra

  • doporučovací systém pro objednávání jídla

    a spoustu dalších cool projektů...

Mezi našimi klienty jsou například Plzeňský Prazdroj, MALL.cz, IKEA, Nestlé, Allianz, Manchester City a další.

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme data scientistu, který by rád řešil byznysové problémy pomocí statistiky, machine learningu, big data a cloudových technologií z různých oblastí a pracoval na projektech pro významné klienty. Říkal sis ve škole "Tak tohle snad nikdy nepoužiju"? My to vidíme jinak. :)

Kdo jsi ty?

  • matematik/ matematička, datově orientovaný vývojář/ vývojářka nebo juniorní talent z jiných oborů, kterého by bavilo věnovat se data science aspektům: machine learning, prediktivní modely v Python a Spark

  • máš zkušenosti s programovacím jazykem (ideálně Python), statistikou a motivaci pracovat na sobě i našich řešeních

  • láká tě práce v týmu inspirativních lidí s různým backgroundem, od kterých je co se učit

  • chceš prostor pro hledání a zkoušení nových věcí

Co nabízíme?

• spolupráci v kolektivu zajímavých lidí ve stabilní, ale rychle se rozvíjející firmě

• cool projekty s možností zapojit se do vývoje AI produktů - stavíme na tom, kdo co umí, chce umět a na vzájemném obohacování

• klouzavou pracovní dobu - zorganizuj si čas a práci tak, jak ti vyhovuje

• transparentnost a jasný kariérní růst

• kanceláře se skvělou dostupností v centru Prahy, ImpactHubu v Brně nebo home office

• možnost ovlivňovat svoji náplň práce, směřování našich projektů a DataSentics

Co se líbí juniorům, kteří se k nám už přidali?

• necháme tě věci ozkoušet a spoustu naučíme

• neformální prostředí s kamarádskou atmosférou

• inspirativní kolektiv, ve kterém si předáváme zkušenosti

• různorodé projekty, které mají reálný a uchopitelný dopad

• uplatnění teorie v praxi

Pokud jsme tě zaujali a máš zájem o spolupráci, tak není nic jednoduššího, než se nám ozvat a dozvědět se víc. Budeme se těšit!

Podívej se náš blog na Medium

Nástupní plat

40 - 70 000 Kč

Adresa

Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy