Letní placená stáž v IT firmě (vkládání dat)

Lokalita

Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 11-Chodov

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 17 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

GuideVision, s.r.o.

Popis pozice

Jsi student IT oboru a hledáš placenou letní stáž? Nebo jsi zkrátka jenom nadšenec do technologií se zájmem se něco naučit? S počítačem jsi kámoš a tím nemyslíme jen surfování na netu a PC hry? GuideVision nabízí jedinečnou příležitost ve formě placené letní stáže.

Naším hlavním posláním je usnadňovat firmám business automatizováním jejich interních procesů, pojď nám s tím pomoct i ty! Naši skvělí zkušení kolegové ti na začátku vše důkladně vysvětlí a budou ti po ruce po celou dobu stáže. Jsme si jisti, že kromě práce tu poznáš spoustu zajímavých lidi a nových kámošů.

S čím bychom potřebovali pomoct: • Tvým hlavním úkolem bude vkládání dat do cloudové platformy ServiceNow. • Budeš také hodně pracovat s Excelem, vyhledávat a kopírovat data. • Základní nastavování a úpravy v naší cloudové platformě. • S prací ti poradí naši zkušení kolegové, kteří ti budou k dispozici.

Co ti za to nabízíme: • Úvazek na 20-40 hodin týdně podle tvých možností. • Možnost nástupu: středa 23.6., středa 14.7. • Zaměstnání na minimálně 3 měsíce. • Pokud se ti u nás bude líbit, můžeme se dohodnout na dlouhodobou spolupráci. • Flexibilní pracovní dobu (8:00 – 17:30). • Můžeš používat naši firemní kantýnu, bude tě čekat také občerstvení zdarma. • Zapůjčíme ti firemní notebook. • Práci v kanceláři na Chodově (5 min. od metra). • Spolupráci na: DPP, DPČ nebo IČO.

Požadavky

• Jsi student VŠ (preferujeme IT obory, ale není to nutné). • Máš dobrou znalost MS Office. • Anglický jazyk ti není cizí (naše platforma je v angličtině). • Jsi spolehlivý a pečlivý. • Rád se učíš nové věci a sem tam zkousneš nějakou tu rutinu.

Nástupní plat

200 Kč/hod.

Další informace

Zní to jako vhodná pracovní příležitost právě pro tebe?

Neváhej mi zaslat životopis na tomas.loub@guidevision.cz. Budu se těšit!

Adresa

Türkova 2319/5b
Praha
0

Zobrazit detail této firmy