.NET Core Developer (full remote)

Lokalita

Spielberk Office Centre, Holandská 1, Brno

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika matematika
video placeholder

Popis pozice

Do našeho vývojového týmu hledáme nové kolegy, kteří rozšíří tým interních programátorů a pomůžou nám ve vývoji nových aplikací. Náš tým pracuje na webových aplikacích, které pomáhají externím klientům zvládnout daňové záležitosti a na aplikacích pro interní zaměstnance v naší společnosti. I přesto, že Deloitte je velká společnost s dlouhou historií a jistým zázemím, náš tým působí jako malý start-up s agilním přístupem k vývoji, blízkou spoluprácí s koncovými uživateli a volností dělat si věci po svém. Nabízíme možnost plně pracovat z domova.

Požadavky

O čem bude tvoje práce

  • vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací (C#, MS SQL, ASP.NET / .NET Core, Angular); přehled našich produktů je dostupný v aplikaci Deloitte Market
  • možnost zapojení do kompletního cyklu vývoje produktů - od návrhu procesů a obrazovek, až po testování
  • možnost komunikace požadavků přímo s interními klienty / koncovými uživateli
  • práce s nástroji Visual Studio, Azure DevOps, Figma
  • práce s frameworky .NET framework / .NET Core / .NET 5, Entity framework / EF Core, Angular, Telerik, Hangfire

Další informace

Koho hledáme

  • nové kolegy/ně s reálnou pracovní zkušenosti s vývojem webových aplikací v .NET / .NET Core
  • kolegu, který se nebojí kompletní správy aplikací (support a rozvoj)
  • nechybí ti znalost SQL, popř. Angularu
  • jsi nadšenec do programování a učení se nových technologií
  • máš smysl pro detail a výsledek práce je pro tebe důležitý
  • znalost angličtiny výhodou

Co ti můžeme nabídnout

  • fajn kolegy v malém týmu se startupovým přístupem uvnitř velké mezinárodní společnosti
  • flexibilitu a možnost plně pracovat z domova, případně zázemí naší brněnské pobočky
  • možnost učit se od zkušených odborníků jakými jsou Ludvík Mikulenka, Jaroslav Beneš a Petr Čapoun
  • vzájemnou motivaci a podporu
  • účast na vývoji nových a rozvoji stávajících unikátních aplikací
  • práci pro stabilní společnost s dobrou pověstí na trhu
  • práci na plný úvazek a s flexibilním přístupem (například pokud budeš chtít ještě studovat)
  • podporu profesního růstu (mentoring, konference, odborná školení, certifikace atd.)
  • širokou škálu benefitů (pět týdnů dovolené, bonusové dny volna, cestovní pojištění atd. )

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy