Etický Hacker

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Zajímají tě technologie a chtěl/a bys proniknout do světa etického hackingu? Náš tým kybernetické bezpečnosti hledá nového kolegu či kolegyni. V rámci této role budeš aktivně ověřovat úroveň zabezpečení u klienta, hledat zranitelnosti, využívat je a posuzovat související rizika. Pokud máš blízko k prostředí Consultingu v kombinaci s prací na zajímavých projektech v oblasti cyber security, technologií a inovací v prostředí mezinárodní firmy, pošli nám své CV a my se s tebou rádi se s tebou potkáme na pohovoru.

Požadavky

Co bude Vaše klíčová odpovědnost:

  • Sběr a analýza informací o prostředí klienta, posouzení rizik on-premise a cloud architektur,
  • Provádění penetračních testů WWW aplikací, mobilních aplikací, interních sítí či externích perimetrů,
  • Komunikace s klienty – zejména se zaměstnanci oddělení IT a informační bezpečnosti,
  • Syntéza nálezů a sestavování závěrečných zpráv,
  • Prezentace zranitelností klientům a jejich dodavatelům

Co od Vás očekáváme:

  • Znalosti v oblasti sítí (TCP/IP, firewally),
  • Znalosti v oblasti zabezpečení operačních systémů (Linux, Windows) a databázových systémů,
  • Znalost nástrojů používaných pro penetrační testování (nmap, Burp Suite, Nessus, Metasploit atp.),
  • Vystudoval/a jste VŠ se zaměřením na IT nebo máte relevantní praxi / certifikaci (OSCP, OSCE) v oboru,
  • Máte dobrou znalost českého a anglického jazyka, alespoň na úrovni B2
  • Základní přehled v oblasti kryptografie,
  • Ochotu cestovat za zákazníky do hlavních měst v rámci Evropy,
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu,
  • Schopnost rychle se učit novým věcem,
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Další informace

Co s námi můžete získat:

  • Zajímavou práci v perspektivním oboru,
  • Odborný rozvoj s přesahem do Threat/Identity managementu nebo Cloud risk,
  • Možnost seznámit se s IT prostředím v různých společnostech,
  • Zázemí mezinárodní společnosti,
  • Přátelský kolektiv,
  • Příležitost pro osobní rozvoj a vzdělávání (interní školení, získání profesní certifikace Offensive Security Certified Professional / Expert),
  • Možnost flexibilní pracovní doby,
  • Možnost zkráceného úvazku,
  • Možnost práce z domova,
  • Variabilní portfolio zaměstnaneckých benefitů (kompenzace za homeoffice, sick days atd.)

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy