Analytik kapitálových trhů

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
Jiné matematika
video placeholder

Popis pozice

Momentálně hledáme šikovného analytika/čku do oddělení auditorských a poradenských služeb. Naše pozice je vhodná pro absolventy vysokých škol technického nebo ekonomického zaměření se zájmem o finanční modelování a kvantitativní analýzu v oblasti řízení rizik. Pokud máš analytické dovednosti a pokročilou znalost MS Excel, tak určitě neváhej a ozvi se nám =).

Požadavky

No a co budeš mít na starosti?

  • Analyzování dat a identifikace možných chyb či nesprávností
  • Finanční modelování
  • Hodnocení a kvantifikaci rizik (úvěrové ztráty atd.)
  • Posuzování a zlepšování firemních procesů zejména v oblasti treasury (cash management, platby, financování atd.) a řízení rizik (finanční, úvěrové a operační riziko)
  • Analyzování potřeb a požadavků klienta
  • Připravování podkladů pro výstup projektu

Co od tebe potřebujeme?

  • Máš za sebou státnici na VŠ (ne starší než 2 roky), nebo Tě tahle zkouška čeká
  • Pokročilou znalost MS Excel
  • Základní znalost SQL, R, VBA je výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny a češtiny/slovenštiny
  • Logický a systematický přístup k řešení analytických úkolů
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce, aktivní přístup k řešení problémů
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup

Další informace

Co nabízíme na oplátku?

  • Poznáš nové odvětví a jeho procesy
  • Jsme skvělá parta lidí – tým, co táhne za jeden provaz
  • Naše práce je časově flexibilní
  • Fakt se tady toho hodně naučíš a rozhodně tady není nuda

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy