Pojistný matematik - junior/student

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
matematika
video placeholder

Popis pozice

Neobsazujeme volnou židli s pevně danou pracovní náplní. Přijď si s námi popovídat o tom, co bys chtěl/a dělat, třeba se naše očekávání potkají.

Požadavky

Co děláme:

  • Vyvíjíme matematické modely pro životní i neživotní pojištění (máme jich před 200 a jsme v tom opravdu dobří)
  • Posuzujeme metodologie aktuárských výpočtů nebo kvalitu a správnost jejich provedení (IFRS17, Solvency II, MCEV, GAAP,…)
  • Posuzujeme profitabilitu produktů, zlepšujeme pricing a správné cílování nabídky
  • Analyzujeme data, odvozujeme předpoklady a stavíme prediktivní modely
  • Podílíme se na transformačních projektech v pojišťovnách: optimalizace výpočetních a reportovacích procesů, automatizace, robotizace, analýza dopadu, …
  • Navrhujeme business rozhodnutí v návaznosti na provedené analýzy a převádíme je do praxe

Co tě u nás čeká:

  • Budeš se podílet na projektech, které jsou ti blízké, a které tě budou bavit
  • Na každém projektu budeš součástí zkušeného týmu, budeš se rychle učit nové věci a rozšiřovat své znalosti i schopnosti, porosteš i kariérně

Další informace

Jak bychom si tě představovali:

  • Jsi absolvent/ka nebo student/ka VŠ se zaměřením na matematiku, statistiku, finance, pojišťovnictví (máme otevřené i studentské pozice a umíme vyjít vstříc)
  • Specializuješ se v oboru matematiky, statistiky – výhodou je znalost pojistné nebo finanční matematiky, prediktivního modelování či datové analýzy
  • Jsi precizní a máš analytické uvažování
  • Máš cit pro aplikaci matematických metod na praktické problémy
  • Máš velmi dobrou znalost práce na PC – MS Office, výhodou je také schopnost programování a znalost modelovacích/statistických nástrojů (třeba: VBA, R, SAS, SpSS, Prophet, MoSes…)
  • Ovládáš angličtinu

Co ti nabízíme:

  • Možnost ovlivňovat, jak budou fungovat pojišťovny v budoucnu
  • Různorodé projekty a neustálý přísun nových zkušeností a vědomostní
  • Úzkou spolupráci se špičkovými odborníky, od kterých se můžeš učit
  • Možnost se postupně profilovat podle individuálních cílů a zájmů
  • Budeš pracovat v profesionálním týmu, se kterým se nebudeš nikdy nudit
  • Přátelské, neformální, flexibilní a kreativní pracovní prostředí
  • Možnost zapojit se i do mezinárodních projektů (např. střední Evropa, Londýn, Paříž, Milán)
  • Průběžná odborná školení v zahraničí a jazykové kurzy

Více informací o nás a naší práci najdeš na: www.facebook.com/AISCZ

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy