Mid-level developer

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Máš rád programování a chtěl bys získat více rozmanitou praxi v oboru? Do našeho týmu v Deloitte hledáme vývojáře se zkušenostmi alespoň 2 roky!

Požadavky

Co tě u nás čeká:

  • Budeš pracovat s různorodými nástroji/frameworky a technologiemi (náš stack zahrnuje např. Docker-Java, Spring Framework, ES6, React.js, Angular, Node.js a další)
  • Budeš používat i jiné způsoby vývoje, např. Atomic Design, Rapid Prototyping (StoryBooks), Hybrid Agile atd.
  • V našich projektech využíváme zcela nové technologie našich partnerů, jako jsou Hybris, Amazon, Adobe, Apple nebo SAP
  • Budeš se podílet na vývoji inovativních digitálních řešení a transformací pro české i mezinárodní klienty
  • Zúčastníš se zajímavých školení pro zlepšení tvých hard skills i soft skills Co od tebe očekáváme:
  • Min. 2 roky zkušeností, motivaci a schopnost rychle se učit novým věcem a technologiím
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, Německý jazyk je vítán
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Schopnost samostatně řešit problémy a navrhovat lepší a efektivnější řešení

Další informace

Co nabízíme:

  • Příležitost spolupracovat s opravdovými experty v daném oboru
  • Kariérní růst, který není jenom na papíře – skutečná možnost se profesně posouvat a vzdělávat
  • Viditelné výsledky projektů, na kterých budeš participovat
  • Příležitost pracovně cestovat a navštívit zajímavá místa a klienty
  • Řadu benefitů jako home office, sick days, multisport kartu, pracovní telefon a další

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy