Junior Software Engineer

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Máš rád programování, jsi schopný analyzovat požadavky a identifikovat chybějící informace či technické koncepty? Potom neváhej a pošli nám svůj životopis – možná hledáme právě Tebe!

Požadavky

Jak si Tě představujeme:

  • Máš zkušenosti s JAVA (Springboot, Maven, Gradle, JPA/Hibernate, Spring data) nebo TypeScript/JavaScript (Angular, Node.js, NPM, YARN, Webpack, Gulp, RXJS)
  • Máš znalost SQL – PostgreSQL, MySQL, MSSQL, Oracle a verzovácími nástroji GIT, SVN
  • Anglický jazyk máš na pokročilé komunikativní úrovni
  • Pokud se domluvíš i německy, bude to pro tebe velkou výhodou
  • Profesionální vystupování ti není cizí a nebojíš se přijít s vlastní iniciativou

Co by pro Tebe bylo výhodou, kdybys znal, či měl nějaké pracovní zkušenosti:

  • Metodiky vývoje – SCRUM, Kanban, XP, DevOps
  • Zkušenosti s CI/CD procesem
  • Test, Behavioral, Domain Driven Development
  • Další programovací jazyky – Go, C#, Ruby, PHP

Další informace

Co budeš dělat:

  • Podílet se na návrhu a vývoji moderních technických řešení u našich největších klientů napříč Evropou a Blízkým východem
  • Pracovat po boku zkušených architektů, vývojářů, konzultantů, grafických a UX designerů a QA testerů
  • Komunikovat v anglickém jazyce (možnost komunikace i v německém jazyce)
  • Zúčastníš se zajímavých školení pro zlepšení tvých hard skills i soft skills

Co nabízíme:

  • Práci se zázemím stabilní mezinárodní společnosti, která má smysl
  • Viditelné výsledky projektů, na kterých budeš pracovat
  • Příležitost se dál rozvíjet, vzdělávat a kariérně růst
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova je samozřejmostí
  • Odpovídající platové podmínky a spousty dalších benefitů

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy