NLP/Semantics - junior analytik/konzultant

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Hledáme experta na NLP, který by doplnil náš mezinárodní tým Analytics & Cognitive. Stanete se součástí týmu, který se momentálně věnuje vývoji a implementaci automatizované Open Source Intelligence linky, která za účelem poskytnutí detailů klientům shromažďuje a zpracovává masivní množství novinových článků a dalších veřejně dostupných dat napříč mnoha jazyky. Platforma pokrývá různé aspekty NLP – od čištění dat a rozpoznávání entit až po sémantické ukotvení. Pravidelně zavádíme nové prvky.

Požadavky

Jaká bude tvoje náplň práce:

  • Vývoj modulů a prvků linky
  • Zkoumání, testování a vylepšování nejmodernějších modelů NLP k použití ve výrobě
  • Analýzy a vyhodnocení výstupů linky
  • Příprava zkušebních provedení pro potenciální klienty

Jaké zkušenosti bys měl/a mít:

  • Vzdělání v oboru NLP nebo oboru příbuzném NLP, zkušenosti z praxe
  • Zkušenost s programovacím jazykem Python
  • Zkušenosti s NLP v jazyce Python výhodou
  • Zkušenosti s vyhledávačem výhodou
  • Nadšení pro učení se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Další informace

Co dělá naší práci ještě příjemnější:

  • Vynikající příležitost osobního a profesního rozvoje
  • Profesní růst, odborná školení a práce se skutečnými odborníky v oboru
  • Účast na prestižních projektech
  • Příležitost pracovat v inspirativním a zkušeném kolektivu
  • Široká škála benefitů jako home office, flexibilní pracovní doba atd.

Typ smlouvy

  • Částečný úvazek / plný úvazek / na dohodu. Náhrada za MD, možnost delší spolupráce

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy