(Junior) Datový analytik pro energetiku

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Náš tým je uznávaným partnerem pro české i zahraniční energetické hráče. Klientům pomáháme vybírat, analyzovat, dodávát, implementovat, integrovat, rozvíjet a dlouhodobě podporovat IT řešení pro energetiku. Hledáme datového analytika se zájmem o energetiku. U nás poznáš různá energetická prostředí od výroby až po trading, naučíš se, jak rozumět různým typům energetických dat, jak je klient může nejlépe využít při obchodovaní na komoditních trzích anebo pro optimalizaci provozů elektráren.

Požadavky

Co budeš u nás dělat?

  • Aplikovat algoritmické a matematické znalosti na skutečné business problémy z oblasti energetiky
  • Podílet se na vývoji a dodávce analytických řešení přědevším pro významné energetické společnosti
  • Sbírat požadavky klientů, upravovat podle nich řešení a výsledky analýz interpretovat tak, aby jim klient rozuměl
  • Rozvíjet se v moderních oblastech jako jsou datová analytika, prediktivní modelování, optimalizace apod..

Co by si měl umět?

  • VŠ (ideálně technického nebo matematického zaměření)
  • Schopnost využít matematické a algoritmické znalosti při řešení reálných problémů především v oblasti energetiky (výroba/trading)
  • Analytické myšlení, komunikativnost
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Znalost aspoň jednoho analytického softwaru (R, Python, Matlab apod.)
  • Vztah k technice a energetice
  • Zkušenosti s dodávkou/customizací softwarových řešení výhodou

Další informace

Co nabízíme a proč by ses měl stát jedním z nás?

  • Vynikající příležitost osobního a profesního rozvoje,
  • Profesní růst, odborné školení a práci se skutečnými odborníky v oboru,
  • Účast na prestižních projektech,
  • Možnost potkávat se s řídícími pracovníky známých společností,
  • Práci v inspirativním a zkušeném kolektivu,
  • Širokou škálu výhod jako: možnost pracovat z domova, flexibilní pracovní dobu atd.

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

Zobrazit detail této firmy